PlusLiga: Lubinianie odnieśli pewne zwycięstwo w Sosnowcu

Mimo dobrego początku gospodarzy, siatkarze MKS-u nie przedłużyli dobrej passy z poprzedniej kolejki w meczu z faworytami z Lubina. Choć lubinianie ponieśli porażkę w pierwszym secie, w kolejnych trzech odsłonach spotkania poprawili poziom swojej gry, dzięki czemu sięgnęli po trzy punkty. 

Będzinianie nie rozpoczęli najlepiej rundy rewanżowej – jak w pierwszym meczu tego sezonu, ulegli lubinianom, którzy po spotkaniu w Sosnowcu mogą dopisać do swojego konta trzy punkty. Choć to gospodarze lepiej rozpoczęli mecz, przyjezdni po porażce w pierwszym secie podnieśli się i w kolejnych trzech setach odnieśli pewne zwycięstwo. Szczególną dominację lubinianie osiągnęli w trzeciej odsłonie meczu, kiedy  to zdeklasowali będzinian, wygrywając tę partię do 11.

 

MKS Będzin – Cuprum Lubin 1:3
(25:20, 23:25, 11:25, 19:25)

MVP: Dawid Gunia

 

Składy drużyn: 

MKS Będzin: Waliński, Kozub, Ratajczak, Klobucar, Kowalski, Seif, Grzechnik, Potera (L), Peszko, Łata, Faryna, Yordanov, Gregorowicz, Araujo
Cuprum Lubin: Kaczmarek, Pupart, Michalski, Terzić, Gorzkiewicz, Patucha, Taht, Gunia, Biegun, Smoliński, Masny, Hain, Kryś (L), Makoś (L)

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *