PlusLiga: Marcin Waliński na dłużej w MKS-ie Będzin

PlusLiga: Marcin Waliński na dłużej w MKS-ie Będzin

Klub z Zagłębia rozpoczął budowę składu na następny sezon. Działacze będzińskiego zespołu postanowili przedłużyć kontrakt z przyjmującym, Marcinem Walińskim.


26-letni siatkarz w poprzednim sezonie stanowił o sile drużyny z Będzina. Waliński, będąc kluczowym dla będzinian zawodnikiem, na boisko wyszedł we wszystkich 30 meczach sezonu zasadniczego i rozegrał 117 setów. Jak mówi sam zainteresowany, bardzo się cieszy z przedłużenia kontraktu: – Klub uwierzył we mnie jako zawodnika i to było dla mnie najważniejsze. Po drugie dał mi szansę, na którą czekałem. Wierzę, że ta współpraca nadal będzie się rozwijać w dobrym kierunku. Jeżeli klub przedłużył ze mną kontrakt to nie na piękne oczy, ale chciał się ze mną związać na kolejne rozgrywki. Stabilizacja to dla mnie najważniejsza rzecz, nie chciałbym się co roku przenosić z miejsca na miejsce. Oczekujemy z żoną narodzin córeczki Mai i wspomniana stabilizacja jest dla nas bardzo cenna. A decyzja o związaniu się na kolejny sezon z MKS-em była decyzją wspólną.


MKS Będzin po pożegnaniu z Krzysztofem Rejno, który wraca do ekipy mistrzów Polski z wypożyczenia, przedłużył kontrakty z Mateuszem Przybyłą i Marcinem Walińskim.


Źródło: inf.własna/plusliga.pl/mksbedzin.pl

Fot.: M-volley.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *