PlusLiga: Miedziowi z punktami w Katowicach, cenne zwycięstwo radomian, niespodzianka w Bełchatowie , Asseco Resovia Rzeszów na dnie tabeli – podsumowanie wyników 4.kolejki

GKS Katowice – Cuprum Lubin 0:3 (21:25, 22:25, 24:26)

MVP: Igor Grobelny

Składy zespołów:

GKS Katowice: Marcin Komenda, Dominik Depowski, Bartłomiej Krulicki, Karol Butryn, Tomas Rousseaux, Emanuel Kohut, Bartosz Mariański (libero) oraz Bartosz Krzysiek, Maciej Fijałek, Dawid Ogórek (libero), Dawid Woch, Rafał Sobański

Cuprum Lubin: Maciej Gorzkiewicz, Igor Grobelny, Mariusz Marcyniak, Jakub Wachnik, Masahiro Yanagida, Damian Boruch, Jędrzej Gruszczyński (libero) oraz Jakub Ziobrowski, Kert Toobal

Cerrad Czarni Radom – ONICO Warszawa 3:0 (25:21, 25:22, 25:22)

MVP: Wojciech Żaliński

Składy zespołów:

Cerrad Czarni Radom: Dejan Vinčić, Norbert Huber, Maxim Zhigalov, Wojciech Żaliński, Tomasz Fornal, Alen Pajenk, Michał Ruciak (libero) oraz Kamil Kwasowski

ONICO Warszawa: Andrzej Wrona, Antoine Brizard, Bartosz Kwolek, Rafael Araujo, Graham Vigrass, Łukasz Wiese, Damian Wojtaszek (libero) oraz Sharone Vernon-Evans, Mateusz Janikowski, Jan Nowakowski

PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (24:26, 17:25, 22:25)

MVP: Jan Hadrava

Składy drużyn:

PGE Skra Bełchatów: Renee Teppan, Karol Kłos, Jakub Kochanowski, Milad Ebadipour, Artur Szalpuk, Grzegorz Łomacz, Kacper Piechocki (libero) oraz Mariusz Wlazły, Piotr Orczyk, Milan Katić

Indykpol AZS Olsztyn: Jan Hadrava, Marcel Lux, Miłosz Zniszczoł, Serhiy Kapelus, Paweł Woicki, Sebastian Warda, Michał Żurek (libero) oraz Jakub Zabłocki, Denis Kalinin, Mateusz Kańczok

Chemik Bydgoszcz – Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3 (20:25, 18:25, 13:25)

MVP: Mateusz Malinowski

Składy drużyn:

Chemik Bydgoszcz: Bartłomiej Lipiński, Vinhedo, Nikola Kovacević, Bartosz Filipiak, Michał Szalacha, Maksim Morozau, Adam Kowalski (libero) oraz Paweł Gryc, Piotr Sieńko

Aluron Virtu Warta Zawiercie: Marcin Waliński, Łukasz Swodczyk, Mateusz Malinowski, Bartosz Gawryszewski, Michał Masny, Kamil Semeniuk, Taichiro Koga (libero) oraz Arshdeep Dosanjh

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trefl Gdańsk 3:0 (25:21, 26:24, 25:23)

MVP: Łukasz Kaczmarek

Składy drużyn:

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Łukasz Kaczmarek, Benjamin Toniutti, Mateusz Bieniek, Aleksander Śliwka, Sam Deroo, Mateusz Sacharewicz, Paweł Zatorski (libero) oraz Przemysław Stępień, Brandon Koppers, Rafał Szymura

Trefl Gdańsk: Piotr Nowakowski, Wojciech Grzyb, Marcin Janusz, Nikola Mijailović, Maciej Muzaj, Ruben Schott, Maciej Olenderek (libero) oraz Szymon Jakubiszak, Miłosz Hebda

Stocznia Szczecin – Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:19, 25:23, 25:19)

MVP: Bartosz Kurek

Składy drużyn:

Stocznia Szczecin: Matey Kazyiski, Nicholas Hoag, bartosz Kurek, Simon Van De Voorde, Janusz Gałązka, Łukasz Żygadło, Nicolas Rossard (libero), Adrian Mihułka (libero)  oraz Nikolay Penchev, Aleksander Maziarz, Bartłomiej Kluth

Asseco Resovia Rzeszów: Kawika Shoji, Damian Schulz, Thibault Rossard, Mateusz Mika, Marcin Możdżonek, Dawid Dryja, Luke Perry (libero) oraz Jakub Jarosz, Rafael Redwitz, Bartłomiej Lemański, Łukasz Perłowski, Rafał Buszek,

MKS Będzin – Jastrzębski Węgiel 2:3 (21:25, 25:21, 25:19, 13:25, 10:15)

MVP: Lukas Kampa

Składy zespołów:

MKS Będzin: Łukasz Kozub, Artur Ratajczak, Bartłomiej Grzechnik, Jakub Peszko, Jake Langlois, Lincoln Williams, Michał Potera (libero) oraz Tomasz Kowalski, Rafał Faryna

Jastrzębski Węgiel: Christian Fromm, Grzegorz Kosok, Dawid Konarski, Julien Lyneel, Lukas Kampa, Piotr Hain, Jakub Popiwczak (libero) oraz Nikodem Wolański, Jakub Bucki, Salvador Hidalgo Oliva, Dawid Gunia

Źródło: Inf. własna/ plusliga.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *