PlusLiga: Milan Katić wraca do Bełchatowa

PlusLiga: Milan Katić wraca do Bełchatowa

Kolejny klub z siatkarskiej ekstraklasy zakończył budowę składu na następny sezon. Siatkarzem, który jako ostatni dołączył do PGE Skry Bełchatów, jest serbski przyjmujący, Milan Katić.

Serb, który kontrakt z bełchatowskim klubem podpisał już w 2015 roku, mając wówczas zaledwie dwadzieścia dwa lata, wraca do Bełchatowa po okresie dwuletniego wypożyczenia i w następnym sezonie będzie bronił żółto-czarnych barw. Milan Katić jest ostatnim siatkarzem, który dołączy do bełchatowian, zatem budowa składu Skry została zakończona.

Przyjmujący okres wypożyczenia spędził najpierw w tureckim Galatasaray Stambuł, by po roku gry poza granicami naszego kraju wrócić do PlusLigi i wstąpić w szeregi Łuczniczki Bydgoszcz. W minionym sezonie rozegrał łącznie 103 sety, zdobywając 257 punktów.

Oprócz sukcesów klubowych, tj. Pucharu Challenge, trzech srebrnych medali mistrzostw Serbii i trzykrotnego zwycięstwa w rozgrywkach o puchar tego kraju, Serb ma na swoim koncie także złoty medal mistrzostw Europy i mistrzostw świata kadetów oraz złoto Ligi Światowej.

Źródło: skra.pl/opracowanie własne
Fot.: M-volley.pl


(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *