PlusLiga: Miłosz Hebda nie jest już zawodnikiem LOTOS-u Trefla Gdańsk

PlusLiga: Miłosz Hebda nie jest już zawodnikiem LOTOS-u Trefla Gdańsk

Miłosz Hebda nie będzie już występował w LOTOSie Treflu Gdańsk. Kontrakt z siatkarzem nie został przedłużony na kolejny sezon.

 

26-letni Miłosz Hebda po dwóch latach gry w żółto-czarnych barwach żegna się z Trójmiastem. Włodarze klubu poinformowali w piątek, że wygasający z końcem sezonu kontrakt z przyjmującym nie został przedłużony.

Siatkarz do LOTOSU Trefla trafił z MKS-u Będzin przed sezonem 2015/2016. W pierwszym swoim oficjalnym występie w barwach gdańskiego klubu zdobył Superpuchar Polski, a w ciągu dwóch lat zaliczył 48 ligowych spotkań, w których zdobył 331 punktów. Dwukrotnie w tym okresie otrzymywał też statuetki dla najlepszego gracza meczu.

W kolejnym sezonie będzie jednak występował w innej drużynie.

Ruchy transferowe i zmiany kadrowe nie omijają klubu z Pomorza. Nowa umowa została podpisana z trenerem Anastasim, następnie  szeregi LOTOS-u zasilili Piotr Nowakowski oraz Maciej Olenderek. Kibice z Trójmiasta pożegnali się z Piotrem Gackiem, który zakończył sportową karierę, Dmytro Pashytskyym, Bartoszem Gawryszewskim oraz Michałem Masnym.

Żółto-czarne barwy poza Wojciechem Grzybem nadal będą reprezentowali Damian Schulz, Mateusz Mika oraz Fabian Majcherski.

Źródło: inf.prasowa/ lotostrefl.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *