PlusLiga: Miłosz Zniszczoł zostaje w Olsztynie. Środek siatki w ekipie z Warmii i Mazur bez zmian

PlusLiga: Miłosz Zniszczoł zostaje w Olsztynie. Środek siatki w ekipie z Warmii i Mazur bez zmian

Miłosz Zniszczoł jest kolejnym siatkarzem, który zdecydował się na pozostanie w olsztyńskim klubie. Nowa umowa została zawarta na kolejne dwa lata.

Indykpol AZS Olsztyn nie dokonał zmian na środku siatki. Kolejnym, po Danielu Plińskim, siatkarzem na tej pozycji, który zdecydował się pozostać w ekipie z Warmii i Mazur, jest Miłosz Zniszczoł.

Zawodnik swój pierwszy mecz w barwach Indykpolu AZS Olsztyn rozegrał trzy lata temu. W tym czasie zdobył aż 322 punkty! W minionym sezonie, Zniszczoł o miejsce w wyjściowej szóstce rywalizował z Danielem Plińskim i Kubą Kochanowskim. Środkowy rozegrał 94 sety, w których zdobył 135 punkty: 70 atakiem, 43 blokiem, 22 zagrywką. I jak się okazuje, sezon 2016/2017 nie był ostatnim, w którym mogliśmy oglądać sportowca w ekipie ze stolicy Warmii i Mazur.

Nowa umowa ze środkowym będzie obowiązywała przez kolejne dwa sezony.

Radości z przedłużenia umowy nie ukrywa również sam zawodnik. – Bardzo cieszę się, że zostaje w Olsztynie na kolejny sezon – mówi Miłosz Zniszczoł. – Zarząd klubu obdarzył mnie zaufaniem i postanowił przedłużyć ze mną umowę. Moja rodzina, która w tym roku się powiększyła, bardzo dobrze się czuje w tym mieście. Mamy bardzo fajne warunki do życia i grania. W poprzednim sezonie osiągnęliśmy bardzo dobry wynik, a przyszły sezon zapowiada się również niezwykle ciekawie podsumował.

 

 

Źródło: inf.prasowa / indykpolazs.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *