PlusLiga: Mistrz świata juniorów zostaje w ONICO Warszawa na kolejne dwa sezony

Bardzo dobra wiadomość napłynęła ze stołecznego klubu. Mistrz świata juniorów, przyjmujący Bartosz Kwolek będzie reprezentował barwy ONICO Warszawa przez kolejne dwa sezony! Jest pierwszym zawodnikiem, który zdecydował się na przedłużenie kontraktu z klubem.

 

 

― Bardzo cieszymy się z nowego kontraktu Bartka Kwolka. To jedna z nadziei polskiej siatkówki, zawodnik wciąż bardzo młody, ale z doświadczeniem i sukcesami w rozgrywkach międzynarodowych. W tym sezonie stanowi o sile ofensywnej ONICO, ale wszyscy wiemy, że stać go na jeszcze więcej. Mamy nadzieję, że przyczyni się do sukcesów klubu, a może także reprezentacji. Nowa umowa Kwolka to również sygnał, że w Warszawie myślimy długofalowo, a projekt o nazwie „ONICO Warszawa” nabiera rozpędu ― powiedział dyrektor sportowy ONICO Warszawa, Paweł Zagumny.

 

Bartosz Kwolek wymieniany jest jako jedna z nadziei polskiej siatkówki. W ubiegłym roku przyjmujący wraz z reprezentacją Polski U21 zdobył tytuł mistrza świata juniorów. W finale młodzi Polacy pokonali Kubę 3:1, a Bartosz Kwolek został wybrany najlepszym przyjmującym czempionatu. To jednak niejedyne indywidualne wyróżnienie na jego koncie – wśród nagród zdobytych przez Bartosza znajduje się również MVP mistrzostw świata i Europy kadetów, a także statuetka dla najlepszego przyjmującego podczas juniorskich mistrzostw Starego Kontynentu.

 

 

Żródło: inf.prasowa onicowarszawa.pl

Fot. M-volley.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *