PlusLiga: Nowy środkowy w Zawierciu. Bartosz Gawryszewski zasilił szeregi Aluronu Virtu Warty

Nowym Jurajskim Rycerzem, który zasilił szeregi klubu z Zawiercia został Bartosz Gawryszewski. Doświadczony siatkarz, który miniony sezon spędził w Szczecinie, podpisał 2-letni kontrakt z klubem.

 

Pierwsze kroki zawodnik stawiał w klubie MOS Wola Warszawa, gdzie w liceum przeniósł się do SMS Spała. W swoim siatkarskim CV może wpisać grę w kilku plusligowych klubach: AZS Częstochowa, Jadar Radom, Asseco Resovia Rzeszów. Z podkarpackim klubem wywalczył wicemistrzostwo oraz brązowy medal Mistrzostw Polski. Po dwóch latach przeniósł się z Resovii do Jastrzębskiego Węgla, z którym zdobył klubowe Wicemistrzostwo Świata oraz awansował do Final Four Ligi Mistrzów.

Po spędzonych dwóch sezonach na Górnym Śląsku Bartek zdecydował się obrać kierunek północy kraju. I to właśnie na północy Polski spędził najwięcej czasu w jednym klubie. Przez pięć lat reprezentował barwy LOTOSU Trefl Gdańsk. Przez ten okres wywalczył z klubem z Gdańska wicemistrzostwo Polski, Puchar Polski oraz Superpuchar Polski. Ostatnim dotychczasowym przystankiem była Stocznia Szczecin.

Źródło: inf.prasowa / aluronvirtu.pl
Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *