PlusLiga: – podsumowanie wyników 12.kolejki

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – GKS Katowice 3:1 (23:25, 25:19, 25:18, 25:20)

MVP: Sam Deroo

 

Składy zespołów:

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Łukasz Kaczmarek, Benjamin Toniutti, Łukasz Wiśniewski, Mateusz Bieniek, Aleksander Śliwka, Sam Deroo, Paweł Zatorski (libero) oraz Sławomir Jungiewicz, Łukasz Walawender, Brandon Koppers

 

GKS Katowice: Bartłomiej Krulicki, Karol Butryn, Marcin Komenda, Tomas Rousseaux, Emanuele Kohut, Rafał Sobański, Bartosz Mariański (libero) oraz Gonzalo Quiroga, Bartosz Krzysiek, Dawid Woch, Dominik Depowski, Wojciech Sobala

 

 

Trefl Gdańsk – Cerrad Czarni Radom 0:3 (23:25, 20:25, 18:25)

MVP: Maxim Zhigalov

 

 

Składy zespołów:

 

Trefl Gdańsk: Piotr Nowakowski, Marcin Janusz, Miłosz Hebda, Patryk Niemiec, Maciej Muzaj, Ruben Schott, Maciej Olenderek (libero) oraz Michał Kozłowski, Kewin Sasak, Szymon Jakubiszak

 

Cerrad Czarni Radom: Dejan Vinčić, Alen Pajenk, Wojciech Żaliński, Norbert Huber, Maxim Zhigalov, Tomasz Fornal, Wojciech Żaliński (libero) oraz Jakub Rybicki

 

 

Indykpol AZS Olsztyn – Aluron Virtu Warta Zawiercie 2:3 (23:25, 18:25, 25:23, 25:17, 9:15)

MVP: Kamil Semeniuk

 

Składy  zespołów:

 

Indykpol AZS Olsztyn: Jan Hadrava, Marcel Lux, Serhiy Kapelus, Paweł Pietraszko, Paweł Woicki, Sebastian Warda, Michał Żurek (libero) oraz Mateusz Kańczok, Marcin Wika, Jakub Urbanowicz, Jakub Zabłocki, Radosław Gil

 

Aluron Virtu Warta Zawiercie: Marcin Waliński, Krzysztof Rejno, Bartosz Gawryszewski, Grzegorz Bociek, Kamil Semeniuk, Michał Masny, Taichiro Koga (libero) oraz Arshdeep Dosanjh, Mateusz Malinowski, Michał Żuk, Łukasz Swodczyk, Alexandre Ferreira,

 

 

 

Jastrzębski Węgiel – ONICO Warszawa 2:3 (22:25, 17:25, 25:19, 25:20, 11:15)

MVP: Bartosz Kwolek

 

Składy  zespołów:

 

Jastrzębski Węgiel: Christian Fromm, Grzegorz Kosok, Dawid Konarski, Julien Lyneel, Lukas Kampa, Piotr Hain, Jakub Popiwczak (libero) oraz Jakub Bucki, Salvador Hidalgo Oliva, Patryk Czyrniański (libero),

 

ONICO Warszawa: Bartosz Kwolek, Antoine Brizard, Piotr Łukasik, Andrzej Wrona, Graham Vigrass, Bartosz Kurek, Damian Wojtaszek (libero) oraz Nikolay Penchev, Rafael Araujo, Jakub Kowalczyk, Jan Nowakowski, Mateusz Janikowski, Konrad Buczek

 

 

 

Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin 3:0 (25:21, 25:22, 25:15)

MVP: David Smith

 

Składy zespołów:

 

Asseco Resovia Rzeszów: Thibault Rossard, Damian Schulz, David Smith, Łukasz Kozub, Bartłomiej Lemański, Rafał Buszek, Luke Perry (libero) oraz Marcin Możdżonek

 

Cuprum Lubin: Mariusz Marcyniak, Kert Toobal, Igor Grobelny, Przemysław Smoliński, Masahiro Yanagida, Jakub Ziobrowski, Jędrzej Gruszczyński (libero) oraz Damian Boruch, Maciej Gorzkiewicz, Adrian Patucha.

 

Źródło: oprac.własne / plusliga.pl

Fot. M-volley.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *