PlusLiga: Powroty do Asseco Resovii Rzeszów. Dominik Depowski i Aleksander Śliwka uzupełniają skład rzeszowian na nadchodzący sezon

PlusLiga: Powroty do Asseco Resovii Rzeszów. Dominik Depowski i Aleksander Śliwka uzupełniają skład rzeszowian na nadchodzący sezon

Dominik Depowski i Aleksander Śliwka to dwaj siatkarze zamykający skład Asseco Resovii Rzeszów na nadchodzący sezon. Obaj przyjmujący powracają  na Podkarpacie po okresie wypożyczenia.

Asseco Resovia Rzeszów pod wodzą nowego trenera, Roberto Serniottiego, domknęła skład zespołu na nadchodzący sezon. Na przyjęcie wracają obaj siatkarze, którzy grali w plusligowych klubach na zasadzie wypożyczenia.

Aleksander Śliwka, który od 2014 roku jest związany kontraktem z rzeszowskim klubem, najpierw został wypożyczony do AZS-u Politechniki Warszawskiej, by w sezonie 2015 – 2016 powrócić na Podkarpacie. Większość czasu spędził jednak na ławce rezerwowych, stąd decyzja o przenosinach do Indykpolu AZS-u Olsztyn, gdzie Śliwka był jednym z jaśniejszych punktów zespołu (piąta lokata olsztynian w PlusLidze).

 [img title=””]media/storage/images/68e94acc6aeaf92.jpg[/img]

 

Dominik Depowski jest zawodnikiem Asseco Resovii Rzeszów już od 2011 roku. Prezentował się w rozgrywkach Młodej Ligi, rok spędził w AZS-ie Politechnice Warszawskiej (2014-2015). Miniony sezon rozpoczął w Rzeszowie a dokończył go w Espadonie Szczecin, gdzie trafił w połowie grudnia.

[img title=””]media/storage/images/6dbd6a65c78.jpg[/img]


Skład Asseco Resovii na sezon 2017/2018 prezentuje się następująco:

 

Rozgrywający: Michał Kędzierski, Lukas Tichacek

Środkowi: Bartłomiej Lemański, Marcin Możdżonek, Dawid Dryja, Łukasz Perłowski

Przyjmujący: Thibault Rossard, John Gordon Perrin, Aleksander Śliwka, Dominik Depowski

Atakujący: Jochen Schops, Jakub Jarosz

Libero: Mateusz Masłowski, Paweł Rusek.

 

Źródło: inf.prasowa / assecoresovia.pl

Fot. M-volley.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *