PlusLiga: Poznaliśmy przedsezonowe plany ONICO Warszawy

PlusLiga: Poznaliśmy przedsezonowe plany ONICO Warszawy

ONICO Warszawa, po ogłoszeniu składu i sztabu szkoleniowego, zdradziła, kiedy się rozpoczną i jak będą przebiegały przygotowania stołecznej drużyny do następnego sezonu.

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja sezonu 2017/2018. Siatkarze pierwszy raz na plusligowe parkiety wybiegną już za niecałe dwa miesiące, nic więc dziwnego, że zespoły z ekstraklasy coraz chętniej zdradzają plany przygotowań do startu rozgrywek. Nie inaczej jest w przypadku klubu ze stolicy.

Siatkarze ONICO Warszawy treningi rozpoczną już w poniedziałek 7 sierpnia, jednak w przygotowaniach nie będzie mógł brać udziału pierwszy trener stołecznej drużyny, Stephane Antiga, który ma reprezentacyjne obowiązki związane z pracą w kanadyjskiej drużynie narodowej. Nad szlifowaniem formy ONICO Warszawy będą czuwać drugi trener, Fabio Storti i dyrektor sportowy klubu, Paweł Zagumny.

Na pierwszym treningu w stolicy zabraknie nie tylko trenera Antigi, ale i kilku kluczowych zawodników, którzy aktualnie pracują na zgrupowaniach kadr narodowych – Damiana Wojtaszka, Antoine Brizarda i Sharone’a Vernona-Evansa. W Arenie Ursynów nie będzie także Nikoli Gjorgieva, który po męczącym sezonie reprezentacyjnym dostał od sztabu szkoleniowego kilka dni wolnego więcej i w stolicy zamelduje się 14 sierpnia.


Plan sparingów i turniejów z udziałem ONICO Warszawa:

2.09 – Mecz charytatywny z Jastrzębskim Węglem w Kobyłce

6 i 7.09 – Mecz sparingowy z mistrzem Białorusi

15-17.09 – XII Memoriał Zdzisława Ambroziaka w Warszawie

23-24.09 – XIII Memoriał Arkadiusza Gołasia w Murowanej Goślinie.


Źródło: onicowarszawa.pl/opracowanie własne

Fot.: M-volley.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *