PlusLiga: Przełamanie PGE Skry Bełchatów, stracona szansa Asseco Resovii Rzeszów, Cenne zwycięstwo ONICO Warszawa na kędzierzyńskim terenie – wyniki 22.kolejki

Chemik Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel 0:3 (19:25; 20:25; 23:25)

MVP: Julien Lyneel

 

Składy zespołów:

Chemik Bydgoszcz: Bartłomiej Lipiński, Raphael Margarido, Nikola Kovačević, Michał Szalacha Bartosz Filipiak, Maksim Morozau, Adam Kowalski (libero) oraz  Paweł Gryc, Mateusz Siwicki, Jan Lesiuk, Marcin Karakuła, Patryk Akala

Jastrzębski Węgiel: Christian Fromm, Dawid Konarski, Julien Lyneel, Dawid Gunia, Lukas Kampa, Piotr Hain, Jakub  Popiwczak (libero) oraz Jakub Bucki, Paweł Rusek, Grzegorz Kosok

 

 

Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:22, 25:22, 25:18)

MVP: Jan Hadrava 

 

Składy zespołów:

 

Indykpol AZS Olsztyn: Jan Hadrava, Marcel Lux, Miłosz Zniszczoł, Robbert Andringa, Paweł Pietraszko, Paweł Woicki, Michał Żurek (libero) oraz Mateusz Kańczok, Radosław Gil, Serhiy Kapelus

 

Asseco Resovia Rzeszów: Kawika Shoij, Jakub Jarosz, Thibault Rossard, Rafał Buszek, Marcin Możdżonek, David Smith, Mateusz Masłowski (libero) oraz Luke Perry (libero), Bartłomiej Lemański, Damian Schultz, Łukasz Kozub, Mateusz Mika

 

 

 

PGE Skra Bełchatów – Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:2 (15:25, 23:25, 25:23, 25:16, 15:13)

MVP: Jakub Kochanowski

 

Składy zespołów:

 

PGE Skra Bełchatów: Renee Teppan, Karol Kłos, Jakub Kochanowski, Milan Katić, Milad Ebadipour, Grzegorz Łomacz, Kacper Piechocki (libero) oraz Piotr Orczyk, Kamil Droszyński,

 

Aluron Virtu warta Zawiercie: Marcin Waliński, Mateusz Malinowski, Alexandre Ferreira, Marcin Kania, Bartosz Gawryszewski, Michał Masny, Taichiro Koga (libero) oraz Michał Żuk, Grzegorz Bociek, Łukasz Swodczyk, Kamil Semeniuk

 

 

Trefl Gdańsk – Cuprum Lubin 3:0 (25:20, 25:17, 25:21)

MVP: Piotr Nowakowski

 

Składy zespołów:

Trefl Gdańsk: Piotr Nowakowski, Marcin Janusz, Szymon Jakubiszak, Patryk Niemiec, Maciej Muzaj, Ruben Schott, Maciej Olenderek (libero)

Cuprum Lubin: Damian Boruch, Maciej Gorzkiewicz, Igor Grobelny, Przemysław Smoliński, Luke Smith, Jakub Ziobrowski, Jędrzej Gruszczyński (libero) oraz Bartosz Makoś (libero), Mariusz Marcyniak, Kert Toobal, Adrian Patucha, Filip Biegun, Bartłomiej Zawalski

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – ONICO Warszawa 1:3 (17:25, 25:23, 21:25, 23:25)

MVP: Bartosz Kwolek

 

Składy zespołów:

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Łukasz Kaczmarek, Benjamin Toniutti, Łukasz Wiśniewski, Mateusz Bieniek, Aleksander Śliwka, Rafał Szymura, Paweł Zatorski (libero) oraz James Shaw, Brandon Koppers, Mateusz Sacharewicz, Przemysław Stępień, Tomasz Kalembka

ONICO Warszawa: Bartosz Kwolek, Antoine Brizard, Piotr Łukasik, Andrzej Wrona, Graham Vigrass, Bartosz Kurek, Damian Wojtaszek (libero) oraz Nikolay Penchev, Jakub Kowalczyk.

 

Źródło:  oprac.własne / plusliga

Fot. M-volley

 

 

 

 

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *