PlusLiga: Rafał Szymura nowym przyjmującym ZAKSY Kędzierzyn-Koźle?

PlusLiga: Rafał Szymura nowym przyjmującym ZAKSY Kędzierzyn-Koźle?

Młody i utalentowany przyjmujący, Rafał Szymura, prawdopodobnie zamieni pierwszoligowy zespół AZS Częstochowę na mistrza Polski, ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle.

We wczoraj zakończonym turnieju Falcon Cup kibice zobaczyli Rafała Szymurę występującego w barwach… ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Uważni obserwatorzy już wcześniej mogli zauważyć dwudziestodwuletniego przyjmującego na zdjęciach z treningów kędzierzyńskiego zespołu. Choć Szymura nie figuruje na opublikowanej przez AZS Częstochowę liście siatkarzy, którzy będą w kolejnym sezonie walczyli o zwycięstwo w pierwszej lidze, nie jest również zawodnikiem mistrzów Polski. Jak donosi ZAKSA za pomocą jednego z portali społecznościowych, na drodze do podpisania kontraktu stoją problemy formalne – W związku z licznymi pytaniami o R.Szymurę informujemy, że Rafał trenuje z nami i przygotowuje się do nowego sezonu, w którym, jak mamy nadzieję, będzie reprezentował nasze barwy. Na drodze do tego stoją jednak formalności prawne z jego byłym klubem. O podpisanym kontrakcie niezwłocznie poinformujemy na naszej oficjalnej stronie.

Rafał Szymura ma na swoim koncie srebro mistrzostw Europy oraz brąz mistrzostw świata kadetów i drugie miejsce w czempionacie Starego Kontynentu juniorów, a w tym sezonie był jedną z jaśniejszych postaci w AZS-ie, by później dobrze zaprezentować się w mistrzostwach świata U23.

Źródło: inf.własna/inf.prasowa
Fot.: M-volley.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *