PlusLiga: Reprezentant Polski u wicemistrzów kraju. Aleksander Śliwka zagra w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle

Aleksander Śliwka to drugi po Łukaszu Kaczmarku zawodnik i reprezentant Polski, który zasilił szeregi ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Miniony sezon spędził w barwach Asseco Resovii Rzeszów, skąd był wcześniej wypożyczony do zespołów z Olsztyna i Warszawy.

 

Na pewno mam duży respekt do tradycji i sukcesów ZAKSY, bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do tak świetnej drużyny – komentuje swój transfer młody przyjmujący, który znalazł uznanie w oczach Vitala Heynena i został powołany do kadry na Ligę Narodów.

Z Asseco Resovią Rzeszów przyjmujący zdobył wicemistrzostwo Polski (w sezonie 2015/2016) –Przechodzę z jednego wielkiego klubu do kolejnego. Na pewno mam duży respekt do tradycji i sukcesów ZAKSY, bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do tak świetnej drużyny To jest klub i zespół, który od paru lat w rządzi Polsce. Teraz ZAKSA zdobyła wicemistrzostwo Polski, walczyła również o najwyższe cele w Europie, o czym świadczy chociażby tegoroczna gra w Final Four Ligi Mistrzów– o zmianie barw klubowych mówił nowy przyjmujący naszego zespołu.

 

 

W szeregach ZAKSY Kędzierzyn-Koźle nie zobaczymy już w następnym sezonie Maurice’a Torresa, Marco Falaschiego, Rafała Buszka, Korneliusza Banacha, Krzysztofa Zapłackiego i Aleksandra Maziarza. Do innych klubów zostaję wypożyczeni Krzysztof Rejno i Kamil Semeniuk.

 

 

Źródło: inf.prasowa / zaksa.pl
Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *