Plusliga: Rotislav Chudik pozostaje na ławce trenerskiej w BBTS Bielsko – Biała. Jego asystentem został Paweł Gradowski

Plusliga: Rotislav Chudik pozostaje na ławce trenerskiej w BBTS Bielsko – Biała. Jego asystentem został Paweł Gradowski

   

Posada pierwszego szkoleniowca w Bielsku-Białej bez zmiany. Na stanowisku ponownie zobaczymy Słowaka, Rotislava Chudika a jego asystentem będzie Paweł Gradowski, dotychczasowy trener zespołu Młodej Ligi.

W nowym sezonie 2017/2018 trenerem BBTS będzie Rostislav Chudik. Jego asystentem zostanie Paweł Gradowski. Chudik objął drużynę w grudniu 2016 roku kiedy to po serii porażek ze stanowiska zrezygnował Miroslav Palgut.

– Przejąłem zespół w trudnym momencie, na szczęście udało się nam coś zmienić na tyle, że zajęliśmy bezpieczne miejsce. Chciałbym podziękować mojemu sztabowi – Pawłowi Wrzeszczowi, zawodnikom za zaangażowanie podczas meczów, kibicom za wsparcie w trudnych chwilach. Rozmawialiśmy już od dłuższego czasu o nowym sezonie, decyzja została przeze mnie podjęta w ostatnich dniach – powiedział tuż po podpisaniu kontraktu Rostislav Chudik.

Jego asystentem będzie Paweł Gradowski, który przez ostatnie cztery sezony prowadził zespół Młodej Ligidoprowadzając swoją drużynę do wicemistrzostwa Polski.

Źródło:inf.prasowa/ bbtsbielsko.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *