PlusLiga: Słoweński rozgrywający na kolejne dwa sezony w drużynie Cerradu Czarnych Radom

Dejan Vincić będzie nadal występował w radomskiej drużynie. Słoweński rozgrywający, który poprzedni sezon spędził w Halkbanku Ankara i powrócił do gry po kontuzji, którą odniósł w trakcie trwania sezonu, podpisał z klubem dwuletni kontrakt.

 

 

Z takiej decyzji zadowolony jest szkoleniowiec Wojskowych – Cieszę się bardzo, że Dejan chce kontynuować swoją siatkarską karierę w naszym klubie. Świadczy to o tym, że docenia jakość organizacyjną oraz sportową naszego klubu. Jesteśmy przekonani, że jego profesjonalne zaangażowanie oraz poziom sportowy, przełoży się na jeszcze lepsze rezultaty sportowe w nadchodzącym sezonie. – podkreśla Robert Prygiel.

 

 

Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że odnowiłem kontrakt z Cerrad Czarnymi Radom, który opiewać będzie na następne dwa lata. Cieszę się, że będę grać w najlepszej lidze na świecie i będę mógł rywalizować z najlepszymi zespołami. Patrzę pozytywnie w przód na nowe wyzwania, jakie nas czekają w następnym sezonie. Mam nadzieję, że cele jakie sobie stawimy zostaną osiągnięte. Cieszę się, że zostaję w klubie który jest bardzo dobrze zorganizowany, a z tego miejsca chciałbym podziękować kibicom i wszystkim w klubie za wsparcie w tym sezonie oraz zaufanie jakim mnie obdarzyli. – skomentował swoją decyzję słoweński rozgrywający, Dejan Vincić.

 

 

Źródło: inf.prasowa / wksczarni.pl
Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *