Sparingowo w Bielsku-Białej, Lęborku, Rzeszowie i Lubinie

Sparingowo w Bielsku-Białej, Lęborku, Rzeszowie i Lubinie

[wstep] W cieniu zmagań  o medale mistrzostw Europy trwają przygotowania do sezonu ligowego. Zespoły  rozpoczęły cykl spotkań kontrolnych, mających dać odpowiedź, nad czym jeszcze muszą popracować przed startem sezonu.

W Bielsku-Białej trwa Międzynarodowy Turniej Beskidy 2017, w którym oprócz dwóch polskich przedstawicieli  BBTS-u Bielsko Biała i GKS- Katowice udział biorą drużyny ze Słowacji (VKP Bystrina SPU Nitra) i Czech (VK Ostrava).

Wyniki  – piątek 1 września:

GKS Katowice – VKP Bystrina SPU Nitra 3:1 (25:16, 26:24, 22:25, 25:20)

BBTS Bielsko-BiałaVK Ostrawa 3:0 (25:22, 25:16, 25:17)

Sobota, 2 września

11:00, mecz o 3. miejsce VKP Bystrina SPU Nitra – VK Ostrawa

13:00, finał BBTS Bielsko-Biała – GKS Katowice

 

Pierwszy sparing ma za sobą Asseco Resovia Rzeszów. W piątek we własnej hali pokonali beniaminka ekstraklasy, Aluron Warta Virtu Zawiercie 3:1.

W ramach przygotowań do sezonu 2017/2018 PlusLigi Espadon zmierzył się z I-ligowym Krispolem Września. Podopieczni Mieszka Michała Gogola  wygrali to spotkanie 5:0.

Zawodnicy MKS-u Będzin wyjechali zaś do Lubina, by z miejscową drużyną Cuprum rozegrać dwa spotkania. Pierwsze z nich zakończyło się wynikiem remisowym 2:2, z uwagi na wcześniejsze ustalenia co do rozegrania czterech setów.

Po raz trzeci  od początku sezonu przygotowawczego sparowali ze sobą także Olsztynianie i Gdańszczanie. Trzecie spotkanie odbyło się w Lęborku  i poza  zaciętej walce triumfowali podopieczni Andrei Anastasiego 3:2.

 

Źródło:  bbtsbielsko.pl / lotostrefl.pl / assecoresovia.pl/  ks.cuprum.pl
Fot.: M-volley.pl

 

 

 

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *