PlusLiga: Środkowy Asseco Resovii Rzeszów, Dawid Dryja zostaje kolejny sezon

Asseco Resovia Rzeszów buduje skład na kolejny sezon. Po ogłoszeniu informacji o odejściu aż siedmiu graczy, przyszedł czas na przedłużenie kontraktu. Środkowy Pasów, Dawid Dryja zdecydował się pozostać w rzeszowskich barwach nadal występował będzie w biało-czerwonych barwach przez kolejny rok.

Dawid Dryja w barwach Asseco Resovii występował w latach 2011/2012, by kontynuowąć grę w  warszawskim klubie (AZS Politechnika Warszawska w sezonie 2012 – 2013) i Effectorze Kielce (2013-2014). Do Rzeszowa powrócić w 2014 roku i  z drużyną zdobył mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski, a także zajął 2. miejsce w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Nowy kontrakt obowiązywał będzie przez najbliższy rok. W minionych rozgrywkach PlusLigi zawodnik rozegrał 75 setów i zdobył 156 punktów, w tym 15 zagrywką, 38 blokiem.

Umowa ze środkowym jest kolejnym przedłużonym kontraktem. Wcześniej, w trakcie sezonu w Rzeszowie zdecydowali się pozostać libero Mateusz Masłowski i środkowy Bartłomiej Lemański oraz przyjmujący Thibault Rossard.

 

Źródło: inf.prasowa / assecoresovia.pl
Fot. assecoresovia.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *