PlusLiga: Środkowy Asseco Resovii Rzeszów przedłużył kontrakt. Bartłomiej Lemański zostaje w barwach Pasów do 2020 roku !

PlusLiga: Środkowy Asseco Resovii Rzeszów przedłużył kontrakt. Bartłomiej Lemański zostaje w barwach Pasów do 2020 roku !

 

Tuż na starcie ligi dobre wieści napłyneły z Rzeszowa. Bartłomiej Lemański przedłużył swój kontrakt i będzie reprezentował barwy Asseco Resovii Rzeszów do 2020 roku.

 

21-letni zawodnik przygodę z siatkówką rozpoczął w KS Metro Warszawa, od 2014 roku występował na zasadzie wypożyczenia w AZS Politechnice Warszawskiej, skąd przeniósł się do Asseco Resovii Rzeszów. Bartłomiej Lemański ma na swoim koncie srebro Mistrzostw Europy Kadetów i brąz Mistrzostw Świata Kadetów, a także złoty medal XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.

 

Bardzo się cieszę, że do 2020 roku będę reprezentował barwy Asseco Resovii Rzeszów. Jest to bardzo dobrze zorganizowany Klub, gdzie mamy zapewnione wszystko czego potrzebujemy. Wierzę, że przez najbliższe sezony będę stale podniosił swoje umiejętności, co zaprocentuje zarówno w rozgrywkach PlusLigi, jak i również w reprezentacji – powiedział środkowy Pasów.

 

Kontrakt, który podpisaliśmy z Bartkiem Lemańskim, pokazuje żekonsekwentnie realizujemy naszą strategię stawiania w najbliższych latach na utalentowanych, polskich zawodników. Wierzymy, że dzięki swoim warunkom fizycznym, dużemu talentowi, ale przede wszystkim ciężkiej pracy będzie silnym punktem naszej drużyny oraz reprezentacji Polski. Cieszymy się, że Asseco Resovia Rzeszów stanowi dla młodych zawodników dobre miejsce do podnoszenia swoich umiejętności oraz realizacji ambitnych celów sportowych – skomentował Prezes Zarządu Asseco Resovii Rzeszów, Bartosz Górski.

 

Źródło: inf.prasowa/ assecoresovia.pl

Fot. M-volley

 

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *