PlusLiga: TJ Sanders wraca do PlusLigi! W nowym sezonie zagra ponownie w MKSie Będzin

Nadchodzący sezon dla kanadyjskiego rozgrywającego to powrót na krajowe ligowe podwórko. Po sezonie spędzonym w Turcji , a wcześniejszym w Treflu Gdańsk, TJ Sanders ponownie zagra w MKS-ie Będzin.

Reprezentant Kanady stanowił już o sile MKS-u w drugiej połowie sezonu 2015/2016. Do zespołu znad Czarnej Przemszy dołączył na zasadzie transferu medycznego, zastępując kontuzjowanego Harrisona Peacocka.

Pod wodzą trenera Stelio DeRocco rozegrał 11 spotkań (42 sety), w których zdobył 23 punkty (8 zagrywką, 8 blokiem i 5 atakiem). – Miło wspominam czas spędzony w Będzinie. Tu odbudowałem się i złapałem głębszy oddech. Chciałbym, aby sezon 2019/2020 był najlepszym sezonem będzińskiego klubu w PlusLidze. Jego kibice z pewnością na to zasługują, a ja dołożę wszelkich starań, abyśmy wspólnie mogli jak najczęściej unosić ręce w geście triumfu – przekazał zawodnik. 

TJ Sanders wniesie do drużyny bagaż międzynarodowych doświadczeń, zdobyty zarówno w rozgrywkach klubowych jak i reprezentacyjnych. Kanadyjczyk ma w swoim dorobku m.in. grę w europejskich pucharach oraz na mistrzostwach światach.

Źródło: inf.prasowa / mksbedzin.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *