PlusLiga: W Zawierciu ruszyły przygotowania do nadchodzącego sezonu PlusLigi

PlusLiga: W Zawierciu ruszyły przygotowania do nadchodzącego sezonu PlusLigi

Przygotowania do plusligowego sezonu ruszyły w Zawierciu pełną parą. Mimo temperatury sięgającej dziś ponad 30 stopni Celsjusza, polska część zespołu ekipy KS Aluron Virtu Warta Zawiercie z uśmiechami na twarzach i pełna zapału do pracy pojawiła się na inauguracyjnym treningu przed pierwszym w historii klubu sezonem w najwyższej siatkarskiej klasie rozgrywkowej – PlusLidze.

Siatkarze plusligowego beniaminka z Zawiercia przygotowania do sezonu 2017/18 rozpoczęli… po kolarsku i piłkarsku. Po obowiązkach promocyjno-marketingowych podczas Tour de Pologne w pierwszej części dnia, popołudniem drużyna spotkała się na boisku tuż obok hali, by na zasadzie rozruchu powoli wracać do aktywności fizycznej. Na szlifowanie elementów siatkarskich przyjdzie pora w najbliższym czasie.

Także brazylijski przyjmujący Hugo de Leon Guimarães, nowy zawodnik siatkarskiego Klubu Sportowego Aluron Virtu Warta, dołączył do zespołu. „Bardzo się cieszę, że jestem już w Polsce. Jestem szczęśliwy, że dołączyłem do klubu. Serdecznie pozdrawiam kibiców. Zapraszam Was do hali w Zawierciu w nadchodzącym sezonie PlusLigi!” – powiedział na gorąco 27-latek.

Siatkarze KS Aluron Virtu Warta sezon 2017/18 zainaugurują we własnej hali 30 września – meczem z mistrzem Polski, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (termin może ulec zmianie w zależności od transmisji telewizyjnych).

Klub z Zawiercia zaprezentował również nowe logo, które łączy potencjał regionu turystycznego (nawiązanie do Jury Krakowsko-Częstochowskiej) z siatkarskimi rycerzami, walczącymi o każdą piłkę (symbolizowanymi przez tarczę). A wszystko to w tradycyjnych żółto-zielonych barwach.

[img title=””]media/storage/images/3b32c176dde2.png[/img]


Źródło: aluronwarta.pl / inf.własna
Fot.: aluronwarta.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *