PlusLiga: Ważne punkty PGE Skry Bełchatów i Aluron Virtu Warty Zawiercie w walce o playoffy – wyniki 24.kolejki

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:21, 23:25, 25:23, 25:23)

MVP: Rafał Szymura

Składy zespołów:

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Łukasz Kaczmarek, Benjamin Toniutti, Łukasz Wiśniewski, Mateusz Bieniek, Aleksander Śliwka, Rafał Szymura, Paweł Zatorski (libero) oraz Tomasz Kalembka, James Shaw, Przemysław Stępień, Barndon Koppers

 

Cerrad Czarni Radom: Alen Pajenk, Reto Giger, Wojciech Żaliński, Michał Filip, Norbert Huber, Tomasz Fornal, Michał Ruciak (libero) oraz Kamil Kwasowski, Jakub Rybicki, Michał Ostrowski

 

 

Chemik Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (20:25, 25:22, 16:25, 15:25)

MVP: Damian Schulz

Składy zespołów:

 

Chemik Bydgoszcz: Michał Szalacha, Bartłomiej Lipiński, Raphael Margarido, Bartosz Filipiak, Nikola Kovačević, Maksim Morozau, Adam Kowalski (libero) oraz Paweł Gryc, Jan Lesiuk, Mateusz Witek, Marcin Karakuła, Mateusz Siwicki

 

Asseco Resovia Rzeszów: Rafał Buszek, Mateusz Mika, David Smith, Bartłomiej Lemański, Kawika Shoji, Jakub Jarosz, Luke Perry (libero) oraz Damian Schulz

 

 

 

Indykpol AZS Olsztyn – ONICO Warszawa 1:3 (19:25, 21:25, 25:20, 18:25)

MVP: Bartosz Kurek

 

Składy zespołów:

 

Indykpol AZS Olsztyn: Jan Hadrava, Marcel Lux, Miłosz Zniszczoł, Serhiy Kapelus, Paweł Pietraszko, Paweł Woicki, Michał Żurek (libero) oraz Marcin Wika, Mateusz Poręba, Radosław Gil, Jakub Urbanowicz, Sebastian Warda

ONICO Warszawa: Bartosz Kwolek, Antoine Brizard, Piotr Łukasik, Andrzej Wrona, Graham Vigrass, Bartosz Kurek, Damian Wojtaszek (libero) oraz Nikolay Penchev, Sharone Vernon-Evans, Jakub Kowalczyk,

 

 

 

Trefl Gdańsk- Aluron Virtu Warta Zawiercie 1:3 (17:25; 21:25; 26:28; 23:25)

MVP: Mateusz Malinowski

 

Składy zespołów:

 

Trefl Gdańsk: Piotr Nowakowski, Patryk Niemiec, Nikola Mijailović, Maciej Muzaj, Ruben Schott, Michał Kozłowski, Fabian Majcherski (libero) oraz Maciej Olenderek (libero), Kewin Sasak, Szymon Jakubiszak, Miłosz Hebda

 

Aluron Virtu Warta Zawiercie: Marcin Waliński, Mateusz Malinowski, Alexandre Ferreira, Bartosz Gawryszewski, Marcin Kania, Michał Masny, Taichiro Koga (libero) oraz Arash Dosanjh, Kamil Semeniuk, Michał Żuk

 

 

 

PGE Skra Bełchatów – GKS Katowice 3:1 (25:20, 23:25, 25:23, 25:15)

MVP: Milad Ebadipour

Składy zespołów:

 

PGE Skra Bełchatów: Renee Teppan, Karol Kłos, Jakub Kochanowski, Milan Katić, Milad Ebadipour, Grzegorz Łomacz, Kacper Piechocki (libero) oraz Mariusz Wlazły, Kamil Droszyński, Piotr Orczyk, Artur Szalpuk,

 

GKS Katowice: Bartłomiej Krulicki, Karol Butryn, Marcin Komenda, Tomas Rousseaux, Wojciech Sobala, Rafał Sobański, Bartosz Mariański (libero) oraz Bartosz Krzysiek, Gonzalo Quiroga, Dawid Ogórek (libero), Dawid Woch, Maciej Fijałek

 

 

 

Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin 3:0 (25:18, 25:20, 25:17)

MVP: Wojciech Ferens

 

Składy zespołów:

Jastrzębski Węgiel: Christian Fromm, Grzegorz Kosok, Dawid Konarski, Nikodem Wolański, Piotr Hain, Wojciech Ferens, Jakub Popiwczak (libero) oraz Paweł Rusek, Dawid Gunia, Wojciech Szwed

 

Cuprum Lubin: Mariusz Marcyniak, Maciej Gorzkiewicz, Jakub Wachnik, Przemysław Smoliński, Luke Smith, Jakub Ziobrowski, Jędrzej Gruszczyński (libero) oraz Adrian Patucha, Kert Toobal, Bartłomiej Zawalski, Filip Biegun,

 

 

 

 

 

Źródło: oprac. własne / plusliga.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *