PlusLiga: Wojciech Jurkiewicz na dłużej w Bydgoszczy

PlusLiga: Wojciech Jurkiewicz na dłużej w Bydgoszczy

Łuczniczka Bydgoszcz rozpoczęła budowę składu na następny sezon od przedłużenia współpracy z kapitanem drużyny, Wojciechem Jurkiewiczem.

Wojciech Jurkiewicz do drużyny dołączył w sezonie 2009/2010, tak więc kolejny rok w Łuczniczce będzie dla środkowego już dziewiątym sezonem gry w Bydgoszczy. Jak podkreśla prezes klubu, Piotr Sieńko, choć kibice i działacze związani z bydgoską siatkówką nie mogą być zadowoleni z tego roku w PlusLidze, Łuczniczka Bydgoszcz chciała przedłużyć tak już długą współpracę z doświadczonym środkowym. – Wojtek przyszedł do nas jako człowiek z zewnątrz, natomiast po wielu latach tutaj, w sercach kibiców jest naszym człowiekiem z Bydgoszczy. Jego doświadczenie, osobowość, umiejętności i charyzma będą wpływały z korzyścią dla innych. – skomentował Piotr Sieńko.

Wiadomo już, że Łuczniczkę w następnym sezonie poprowadzi znany ze stołecznego klubu, Jakub Bednaruk, natomiast ważne kontrakty wciąż mają Mateusz Sacharewicz, Kacper Bobrowski, Jakub Rohnka oraz Patryk Szczurek.

Źródło: inf.własna/luczniczkabydgoszcz.pl
Fot.: M-volley.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *