PlusLiga – wyniki 26.kolejki

Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:22, 18:25, 25:21, 25:20)

MVP: Bartłomiej Lemański

 

Składy zespołów:

Asseco Resovia Rzeszów: Kawik Shoji, Bartłomiej Lemańki, Jakub Jarosz, Rafał Buszek, Mateusz Mika, David Smith, Luke Perry (libero), Mateusz Masłowski (libero) oraz Thibault Rossard,

Cerrad Czarni Radom: Alen Pajenk, Wojciech Żaliński, Reto Giger, Michał Filip, Norbert Huber, Tomasz Fornal, Michał Ruciak (libero) oraz Kamil Kwasowski, Jakub Rybicki, Dejan Vinicić,

 

GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel 1:3 (21:25, 18:25, 28:26, 18:25)

MVP: Wojciech Ferens

Składy zespołów:

GKS Katowice: Marcin Komenda, Tomas Rousseaux, Emanuel Kohut, Bartosz Krzysiek, Rafał Sobański, Wojciech Sobala, Bartosz Mariański (libero) oraz Gonzalo Quiroga, Karol Butryn, Maciej Fijałek, Dominik Depowski, Bartłomiej Krulicki, Dawid Woch

 

Jastrzębski Węgiel: Lukas Kampa, Christian Fromm, Grzegorz Kosok, Dawid Konarski, Wojciech Ferens, Dawid Gunia, Jakub Popiwczak (libero) oraz Nikodem Wolański, Jakub Bucki, Paweł Rusek, Czyrniański

ONICO Warszawa– Chemik Bydgoszcz 3:0 (25:13; 25:22; 25:20

MVP: Konrad Buczek

 

Składy zespołów:

ONICO Warszawa: Bartosz Kwolek, Konrad Buczek, Andrzej Wrona, Graham Vigrass, Bartosz Kurek, Nikolay Penchev, Damian Wojtaszek (libero) oraz Sharone Vernon-Evans, Jakub Kowalczyk, Jan Nowakowsk, Antoine Brizard, Piotr Łukasik, Mateusz Janikowski

Chemik Bydgoszcz: Bartłomiej Lipiński, Nikola Kovacević, Mateusz Siwicki, Bartosz Filipiak, Patryk Akala, Marcin Karakuła, Adam Kowalski (libero) oraz Kacper Bobrowski, Jan Lesiuk, Paweł Gryc

 

  Cuprum Lubin – Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3 (18:25, 22:25, 19:25)

      MVP: Krzysztof Rejno 

 

Składy zespołów:

Aluron Virtu Warta Zawiercie: Marcin Waliński, Krzysztof Rejno, Bartosz Gawryszewski, Grzegorz Bociek, Kamil Semeniuk, Michał Masny, Taichiro Koga (libero) oraz Arash Dosjanh, Michał Żuk

Cuprum Lubin: Kert Toobal, Damian Boruch, Luke Smith, Igor Grobelny, Przemysław Smoliński, Jakub Ziobrowski, Jędrzej Gruszczyński (libero) oraz Mariusz Marcyniak, Bartłomiej Zawalski, Jakub Wachnik, Maciej Gorzkiewicz

 

  Trefl Gdańsk- MKS Będzin 2:3 (25:18; 25:21; 23:25; 32:34; 11:15)

MVP: Rafał Faryna

 

Składy zespołów:

Trefl Gdańsk: Wojciech Grzyb, Marcin Janusz, Szymon Jakubiszak, Maciej Muzaj, Ruben Schott, Bartłomiej Modryl, Maciej Olenderek (libero) oraz Fabian Majcherski (libero), Kewin Sasak, Nikola Mijailović

MKS Będzin: Lukas Tichacek, Artur Ratajczak, Adrian Buchowski, Jake Langlois, Bartłomiej Grzechnik, Jakub Peszko, Michał Potera (libero) oraz Tomasz Kowalski, Rafał Faryna

 

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów 3:1 (25:23, 38:36, 19:25, 25:23)

MVP: Sam Deroo

 

Składy zespołów:

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Benjamin Toniutti, Lukasz Kaczmarek, Mateusz Bieniek, Łukasz Wiśniewski, Aleksander Śliwka, Sam Deroo, Paweł Zatorski (libero) oraz Kamil Szymura, Brandon Koopers, Tomasz Kalembka, Przemysław Stępień

PGE Skra Bełchatów: Grzegorz Łomacz, Mariusz Wlazły, Jakub Kochanowski, Karol Kłos, Milan Katić, Milad Ebadipour, Kacper Piechocki (libero) oraz Kamil Droszyński, Piotr Orczyk, David Fiel, Robert Milczarek

 

 

 

Źródło: oprac.własne / plusliga.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *