PlusLiga: Zacięta walka o czołową szóstkę, cenne trzy punkty ONICO Warszawa, uraz Lukasa Kampy i porażka jastrzębian w Rzeszowie – wyniki 23.kolejki

Aluron Virtu Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (25:22, 19:25, 21:25, 16:25)

MVP: Łukasz Kaczmarek

Składy zespołów:

 

Aluron Virtu Warta Zawiercie: Marcin Waliński, Mateusz Malinowski, Bartosz Garyszewski, Alexandre Ferreira, Marcin Kania, Michał Masny, Taichiro Koga (libero) oraz Michał Żuk, Grzegorz Bociek, Kamil Semeniuk

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Łukasz Kaczmarek, Benjamin Toniutti, Łukasz Wiśniewski, Mateusz Bieniek, Aleksander Śliwka, Rafał Szymura, Paweł Zatorski (libero) oraz James Shaw, Brandon Koppers, Tomasz Kalembka,

 

 

Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (25:19, 22:25, 20:25, 21:25)

MVP: Paweł Woicki

Składy zespołów:

 

Cuprum Lubin: Maciej Gorzkiewicz, Igor Grobelny, Przemysław Smoliński, Mariusz Marcyniak, Luke Smith, Jakub Ziobrowski, Jędrzej Gruszczyński (libero) oraz Adrian Patucha, Jakub Wachnik, Bartłomiej Zawalski, Kert Toobal

 

Indykpol AZS Olsztyn: Robbert Andringa, Miłosz Zniszczoł, Jan Hadrava, Mateusz Poręba, Paweł Woicki, Mariusz Lux, Michał Żurek (libero) oraz Radosław Gil, Marcin Wika, Sehriy Kapelus, Mateusz Kańczok

 

 

Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:21, 25:21, 25:17)

MVP: Jakub Jarosz

Składy zespołów:

Asseco Resovia Rzeszów: Jakub Jarosz, Kawika Shoji, David Smith, Marcin Możdżonek, Mateusz Mika, Rafał Buszek, Luke Perry (libero)

Jastrzębski Węgiel: Dawid Konarski, Nikolem Wolański, Grzegorz Kosok, Piotr Hain, Julien Lyneel, Christian Fromm, Jakub Popiwczak (libero) oraz Jakub Bucki, Paweł Rusek

 

 

 

ONICO Warszawa – Trefl Gdańsk 3:0 (25:19, 25:17, 25:18)

MVP: Bartosz Kurek

 

Składy zespołów:

ONICO Warszawa: Bartosz Kwolek, Antoine Brizard, Piotr Łukasik, Andrzej Wrona, Graham Vigrass, Bartosz Kurek, Damian Wojtaszek (libero) oraz Nikolay Penchev, Jakub Kowalczyk, Sharone Vernon-Evans, Konrad Buczek

 

Trefl Gdańsk: Piotr Nowakowski, Wojciech Grzyb, Marcin Janusz, Szymon Jakubiszak, Maciej Muzaj, Ruben Schott, Fabian Majcherski (libero) oraz Nikola Mijailović, Michał Kozłowski, Bartłomiej Mordyl

 

 

Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów 2:3 (25:20, 25:21, 20:25, 21:25, 10:15)

MVP: Milad Ebadipour

Składy zespołów:

 

Cerrad Czarni Radom: RetoGiger , Alen Pajenk, Norbet Hubert, Michał Filip, Tomasz Fornal, Wojciech Żaliński, Michał Ruciak/Kacper Wasilewski (libero) oraz Jakub Rybicki

 

PGE Skra Bełchatów: Grzegorz Łomacz, Renee Teppan, Jakub Kochanowski, Karol Kłos, Milad Ebadipour, Milan Katić, Kacper Piechocki (libero) oraz Kamil Droszyński, Piotr Orczyk, Kamil Kwasowski, Mariusz Wlazły

 

 

 

GKS Katowice – MKS Będzin 3:2 (25:20, 18:25, 25;15, 19:25, 15:6)

MVP: Rafał Sobański

Składy zespołów:

 

GKS Katowice: Bartłomiej Krulicki, Karol Butryn, Marcin Komenda, Tomas Rousseaux, Emanuele Kohut, Rafał Sobański, Bartosz Mariański (libero) oraz Dawid Woch, Dawid Ogórek (libero), Wojciech Sobala, Bartosz Krzysiek, Maciej Fijałek,

 

MKS Będzin: Artur Ratajczak, Bartłomiej Grzechnik, Rafał Faryna, Jake Langlois, Adrian Buchowski, Lukas Tichacek, Michał Potera (libero) oraz Jakub Peszko, Tomasz Kowalski, Jan Fornal, Szymon Gregorowicz (libero),

 

 

 

Źródło: oprac.własne / plusliga

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *