PlusLiga: Znamy przedsezonowe plany Cerradu Czarnych Radom

PlusLiga: Znamy przedsezonowe plany Cerradu Czarnych Radom

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon PlusLigi. Zespoły z ekstraklasy kończą kompletowanie składów i coraz chętniej zdradzają plany przygotowań. Nie inaczej jest w przypadku klubu z Radomia.

Radomianie przygotowania do sezonu zaczną, jak przed rokiem, od trzydniowego obozu integracyjnego. Na miejscu siatkarze stawią się 5 sierpnia, a już trzy dni później zaczną treningi. Podopieczni Roberta Prygla pierwszy mecz kontrolny zagrają z reprezentacją Algierii pod koniec sierpnia.

 

Wrzesień będzie niesamowicie pracowity dla siatkarzy z Radomia, gdyż przed ligową inauguracją zagrają w trzech towarzyskich turniejach. Pierwszy z nich, Memoriał Jana Rutyńskiego, zacznie się już 6 września w Lubinie, gdzie Radomianie zmierzą się z gospodarzami, Espadonem Szczecin i PGE Skrą Bełchatów.

 

Kolejną możliwość sprawdzenia formy siatkarze Cerradu Czarnych będą mieli na turnieju Partnerstwa Regionalnego w Kozienicach (15-17 września), gdzie ponownie zagrają przeciwko Espadonowi. Oprócz tego rywalizować będą z drużynami z Kielc i Zawiercia.

 

Ostatnim z turniejów towarzyskich, w których wezmą udział Radomianie, będzie impreza zorganizowana w Starachowicach, gdzie w dniach 22-23 podopieczni Roberta Prygla zmierzą się z Indykpolem AZS-em Olsztyn, Łuczniczką Bydgoszcz i holenderskim Abiant Lycurgus Groningen.

 

Inaugurację ligowego sezonu zaplanowano na ostatni tydzień września.

 

Źródło: inf.własna/cozadzien.pl

Fot.: M-volley.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *