Prezentacja zespołu Effector Kielce na sezon 2016-17

Prezentacja zespołu Effector Kielce na sezon 2016-17

Plusligowy sezon 2016/2017 rusza lada moment. Kolejno prezentowane są składy wszystkich drużyn. Prezentacja Effectora Kielce będzie miała miejsce w poniedziałek, 26 września.


Oficjalna prezentacje rozpocznie się  występem grup młodzieżowych grających pod banderą Effector Kielce oraz młodych siatkarek i siatkarzy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, którzy wraz ze swoimi koordynatorami spróbują pobić rekord w odbijaniu piłki na czas.


Po przedstawieniu plusligowych zawodników będzie można zobaczyć ich zmagania z siatkarkami drużyny KSZO Ostrowiec, grającymi w ORLEN Lidze. Kto będzie górą: kobiety czy mężczyźni?


Na zakończenie imprezy do sportowej rywalizacji staną połączone sztaby trenerskie KSZO Ostrowiec i Effector Kielce oraz połączone zespoły siatkarek i siatkarzy.


W programie prezentacji również występy zdolnych dzieciaków w pokazach akrobatycznych, tanecznych i wokalnych. W roli głównej wystąpią uczniowie Młodzieżowego Domu Kultury w Kielcach. Na parkiecie boiska pojawi się strefa fitness prowadzona przez Fitness Klubu SYMETRIS, a w trakcie imprezy nie zabraknie konkursów dla kibiców z atrakcyjnymi nagrodami.

Hala Legionów, poniedziałek 26 września 2016, godz. 17:00.
Wstęp wolny.


Zapraszamy!inf. własna

fot. Effector Kielce


(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *