Reprezentacja Czech wygrywa z Asseco Resovią na turnieju w Krośnie

Reprezentacja Czech wygrywa z Asseco Resovią na turnieju w Krośnie

Asseco Resovia wraz z Reprezentacją Czech zainaugurowały w Krośnie IX Międzynarodowy Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta. Lepsi okazali się Czesi, którzy wygrali z aktualnymi wicemistrzami kraju 3:0.

 

Ekipa z Podkarpacia nie sprostała siatkarzom z Czech,  dla których turniej jest etapem przygotowań do eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. W każdej z partii to Czesi pod wodzą dobrze znanego trenera Miguela Falasci, budowali przewagę na początku seta, by potem utrzymywać ją do końca każdej z partii.


Jedynie w  trzeciej odsłonie rzeszowianie postawili nieco  trudniejsze warunki. Trener Andrzej Kowal rotował składem, dzięki czemu  krośnieńscy kibice mieli okazję oglądać  również reprezentantów Polski, którzy dołączyli do drużyny jako ostatni.


Ponadto, z inicjatywy trenerów i organizatorów, został rozegrany  dodatkowy, czwarty set, w którym lepsi okazali się wicemistrzowie kraju.

 

W czwartek  o 17.30 Czesi rozegrają  mecz z  innym czołowym zespołem Plus Ligi – PGE Skrą Bełchatów

 


All Star of Czech Republik – Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (25:19, 25:21, 25:23, 21:25)


All Star of Czech Republik: Holubec, Janouch, Beer, Finger, Dzavoronok, Bartos, Krystof (libero) oraz Hadrava, Habr, Sobotka, Zmrhal.


Asseco Resovia Rzeszów: Schoeps, Możdżonek, Tichacek, Perrin, Ivović, Dryja, Wojtaszek (libero) oraz Drzyzga, Rossard, Nowakowski, Depowski.

 

 

Źródło: inf.własna

Fot. m-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *