Reprezentacje: Towarzyskie spotkanie z Belgią w Tours dla Trójkolorowych

Reprezentacje: Towarzyskie spotkanie z Belgią w Tours dla Trójkolorowych

Reprezentacje narodowe rozpoczęły przygotowania do sezonu, w których znalazły się też miejsca na gry  kontrolne i mecze sparingowe.W sobotni wieczór ekipa Trójkolorowych podejmowała w meczu  towarzyskim reprezentację Belgii i wygrała spotkanie 3:1.

 

W ramach przygotowań do zbliżających się kwalifikacji do mistrzostw Świata, we francuskim Tours w sobotni wieczór Francuzi rozegrali spotkanie towarzyskie z  reprezentacją Belgii. Mecz był okazją do sprawdzenia aktualnej dyspozycji poszczególnych zawodników, a zwycięstwo odnieśli gospodarze, którzy pokonali podopiecznych Vitala Heynena 3:1.

Reprezentacja Les Bleus zagra przed własną publicznością w Lyonie w turnieju kwalifikacyjnym do przyszłorocznych mistrzostw Świata (razem z Azerbejdżanem, Islandią, Ukrainą,Turcją, Niemcami). Belgowie powalczą o awans w Słowenii i zmierzą się w grupie z Portugalią, Gruzją,  Izraelem, Łotwą i Słowenią)

 [img title=””]media/storage/images/b1b2cbf3afe0.jpg[/img]

 

Francja – Belgia 3:1 (25:15, 25:19, 22:25, 25:19)

Składy:

Francja: Kevin Le Roux, Thibault Rossard, Earvin Ngapeth, Nicolas Le Goff, Trevor Clevenot, Benjamin Toniutti, Jenia Grebennikov (libero) oraz Stefan Boyer, Julien Lyneel, Barthelemy Chinenyeze, Antoine Brizard, Nicolas Rossard, Guillaume Quesque, Dary Bultor, Horacio D’Almeida, Jean Patry

Belgia: Sam Deroo, Gert Van Walle, Pieter Verhees, Hendrik Tuerlinckx, Arno Van De Velde, Kevin Klinkenberg, Jelle Ribbens (libero) oraz Francois Lecat, Valkiers, Jolan Cox

 

 

Źródło: ffvb.org

Fot: M- volley.pl

 

 

                                                                                                                                                               

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *