Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂

W meczu 20-stej kolejki zespół Jastrzębskiego Węgla zwyciężył z MKS-em Będzin w czterech setach. „Wyg­ry­waj bez pychy, przeg­ry­waj bez urazy.” Należy wyciągnąć odpowiednie wnioski i bijemy się dalej – pisał po spotkaniu Marcin Waliński.

[img title=””]media/storage/images/7628832.png[/img]

Katowicka drużyna Piotra Gruszki miała powód do radości wygrywając 3:1 z Effectorem w kieleckiej hali. Jeest!

[img title=””]media/storage/images/d39ae91decb29.png[/img]

Indykpol AZS Olsztyn także okazał się triumfatorem: Wygrywamy z AZS Częstochowa 3:0 i to nasze 8 zwycięstwo z rzędu! MVP Kuba Kochanowski

[img title=””]media/storage/images/262171bf999.png[/img]

Jastrzębianie pochwalić się mogą nie tylko sukcesami plusligowymi, ale również dokonaniami Akademii Talentów: Oto najlepsi juniorzy w województwie! W tej kategorii wiekowej rządzimy na Śląsku nieprzerwanie od 5 lat! Brawo!

[img title=””]media/storage/images/3ac564.png[/img]

Asseco Resovia Rzeszów zwyciężyła z zespołem z Lubina, a spotkanie skomentował Marcin Możdżonek: Niełatwe zwycięstwo odniesione nad Cuprum Lubin uhonorowane statuetką najlepszego zawodnika meczu! Jestem szczęśliwy, nie z tytułu MVP, ale z wygranej i przede wszystkim ofiarnej walki jaką moja drużyna toczyła do samego końca w tym zaciętym boju. Ta wygrana z pewnością doda nam skrzydeł przed kolejnymi starciami w Pluslidze!

[img title=””]media/storage/images/deb743668fd7.png[/img]

Co może pomóc w wygraniu spotkania? Mówi, że pomoże. Zobaczymy jaka jest prawda. Warto zawsze spróbować nowych rzeczy. Odpowiedź za kilka godzin na meczu, trzymajcie kciuki wieczorem – pisał przed meczem Fabian Drzyzga. Akupunktura najwidoczniej zadziałała… 🙂

[img title=””]media/storage/images/a9791bce085.png[/img]

Przed plusligowym meczem humory dopisywały również z zawodnikom z Jastrzębia-Zdroju. “No photos please” powiadasz, Maćku (Muzaju). A może jednak 😉 Dobre nastroje przed meczem z MKS-em Będzin.

[img title=””]media/storage/images/1e769c.png[/img]

W zaciętym pojedynku z Cerradem Czarnymi Radom zwyciężyli kędzierzynianie. TAK YES! AS TONIUTTIEGO KOŃCZY TEN HORROR!!! ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Cerrad Czarni Radom 3:2 (21:25, 26:24, 17:25, 25:19, 19:17) MVP: Sam Deroo

[img title=””]media/storage/images/369439d718fc11e.png[/img]

Po spotkaniu do zdjęcia zapozowało dwóch libero przeciwnych zespołów: Mój polski brat na pozycji libero! Sukcesy i porażki przychodzą i odchodzą, ale to przyjaźnie i doświadczenia mają największy wpływ na to jak kończy się dzień. Paweł, zdrowia i wielu sukcesów! – pisał Dustin Watten, zwracając się do Pawła Zatorskiego.

[img title=””]media/storage/images/9a0552a.png[/img]

Libero z Kędzierzyna mógł pochwalić się również innego rodzaju osiągnięciem: W weekend doznałem ogromnego wyróżnienia. Zostałem wybrany Sportowcem Roku Opolszczyzny i wygrałem w tym plebiscycie ze wspaniałymi rywalami. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt i bardzo mi miło, że ludzie w Opolskim tak doceniają mnie i całą ZAKSĘ.

[img title=””]media/storage/images/157b1e3.png[/img]

Warszawski zespół wygrał pojedynek z PGE Skrą Bełchatów. Udany rewanż Inżynierów za przegraną w Bełchatowie. Gratulacje dla gospodarzy i podziękowania dla wszystkich kibiców! ONICO AZS Politechnika – PGE Skra 3:1 (25:22, 22:25, 25:23, 25:18) Następny mecz za tydzień w Gdańsku. Wracamy do treningów i gramy dalej! – informował bełchatowski zespół.

[img title=””]media/storage/images/14878fd29c0.png[/img]

Niektórzy siatkarze mają poza sportowymi, zobowiązania edukacyjne, jak chociażby Wojciech Włodarczyk. Podsumowanie dnia: Spod Jasnej Góry wywozimy 3pkt i wciąż siedzimy na ogonie czołowej czwórki. #derbyAZS. Ogromne wyrazy szacunku dla Andrzeja i AZS Politechiniki Warszawskiej za ściśnięcie czołówki tabeli i zwycięstwo nad Skrą #notbad. Wyruszam nadrobić zaległości na Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu #wszia , nadciągam! #studentslife tak więc wysyłam Wam z dworca ukłony i różne wyrazy, pod ten weekend!

[img title=””]media/storage/images/f56d5b97804.png[/img]

Matthew Anderson podzielił się pewnym dylematem – czy w czapce prezentuje się lepiej on, czy pies? Kto nosi to lepiej? Nie mogę się doczekać, żeby mieć własnego szczeniaka.

[img title=””]media/storage/images/0eca09b90df.png[/img]

Salvador Hidalgo Oliva opublikował zdjęcie spod rzymskiej fontanny di Trevi: Dobrego tygodnia wszystkim! Mam nadzieję, że spełnicie swoje marzenia, lecz pamiętajcie, że musicie na nie pracować i o nie walczyć. Do życzeń jak najbardziej się dołączamy! 🙂

[img title=””]media/storage/images/1a46a71a6b56.png[/img]

Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *