Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂

W hicie ostatniej kolejki rozgrywanym na Podpromiu zwyciężyli gospodarze: Asseco Resovia – PGE Skra 3:1 (20:25, 25:22, 30:28, 25:17). Brawo my! PGE Skra pokonana, 3 punkty dla nas! MVP: Gavin Schmitt.

[img title=””]media/storage/images/25cc946d25254.png[/img]

Kolejnymi triumfatorami okazali się zawodnicy z Olsztyna: Wygrywamy 3:1 z Łuczniczką Bydgoszcz, a statuetka MVP wędruje do Daniela Plińskiego. To nasza siódma wygrana z rzędu!

[img title=””]media/storage/images/6fb56e.png[/img]

W kieleckiej hali wynikiem 0:3 zakończyło się spotkanie z Cerradem Czarnymi Radom: Niestety przegrywamy z zespołem z Radomia. W sobotę szansa na ligowe punkty. Podejmujemy drużynę GKS Katowice. – informował zespół Effectora Kielce.

[img title=””]media/storage/images/c1151c3b.png[/img]

W lutym emocji siatkarskim kibicom nie zabraknie! Na początek ACH Volley Lublana, na koniec Jastrzębski Węgiel! Na skra.pl sprawdzicie terminarz PGE Skry na najbliższy miesiąc. PS. Do kogo siatkarze wyciągają ręce? Czy ktoś zgadnie? 😉

[img title=””]media/storage/images/362889800219.png[/img]

Aby móc zaplanować kiedy i komu kibicować, warto posiadać siatkarski kalendarz… Piąty z kalendarzy PGE Skry!  Wszystkie wzory dostępne w naszym sklepie â?Ąď¸? sklep.skra.pl

[img title=””]media/storage/images/646627.png[/img]

27 stycznia 31-sze urodziny obchodził atakujący Asseco Resovii, Gavin Schmitt: Dziś urodziny obchodzi Gavin Schmitt!

[img title=””]media/storage/images/51e4ee3e43c2cb.png[/img]

Parę dni wcześniej mógł świętować rozgrywający Jastrzębskiego Węgla: Dziś urodziny Radka Gila. Wszystkiego najlepszego, Radziu! Spełnienia marzeń!

[img title=””]media/storage/images/38d293acb.png[/img]

Nikolay Penchev podzielił się zdjęciem wykonanym po meczu na Podpromiu: Rodzina Schöpsów 🙂 Miło było spotkać was ponownie.

[img title=””]media/storage/images/055d93d76.png[/img]

Andrzej Wrona mógł pochwalić się wygraną w plebiscycie Gwiazdy Dobroczynności: Wczorajszy wieczór był super! Najpierw ważne zwycięstwo w PlusLidze, a potem ta przemiła uroczystość. Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głosy! Wiadomo, że nikt z nominowanych nie pomaga dla nagród, ale dusza sportowca zawsze cieszy się z wygranej. Tym bardziej gdy „rywalizowało” się z wielkimi ludźmi! Gratulacje dla wszystkich nominowanych i wszystkich fundacji! Dobra robota! Tak trzymać! „Ja” tę nagrodę tylko odbierałem… bo jest ona dla Was dzieciaki, rodzice, wolontariusze i wszyscy zaangażowani w pomoc Fundacji Herosi! Bez Was żadna z tych akcji w których brałem udział by się nie udała. Jednak smoking od Pako Lorente znów przyniósł szczęście. Może zacznę w nim grać na boisku…

[img title=””]media/storage/images/b7ca6e6b0feea.png[/img]

Środkowy ONICO AZS Politechniki Warszawskiej podzielił się również dowodem na istnienie minusów wzrostu przekraczającego dwa metry: Story of my life… i to wcale nie jest „cool”.

[img title=””]media/storage/images/6b4f125d.png[/img]

Czas na kącik muzyczny i rekomendację Wojciecha Włodarczyka –  Dwa Sławy i “Dandys Flow”: 2 lata trzeba było czekać ale znów powrócił – najlepszy prawilny projekt jaki ujrzał światło dzienne odkąd zakończył się adwent.

[img title=””]media/storage/images/1d7da73b.png[/img]

Po muzyce kolej na kulinaria. Zbigniew Bartman zaprezentował propozycję na kolację: Domowa pizza.

[img title=””]media/storage/images/f558f2.png[/img]

Zima powoli odchodzi, temperatura wzrasta… ale na wiosnę jeszcze trochę należy poczekać. Rossard Thibault wraz z kolegami z zespołu zapozował do zdjęcia w miejscu, gdzie zimowy chłód niestraszny: Próbując znaleźć ciepłe miejsce w Rzeszowie.

[img title=””]media/storage/images/c3ad9372887e3.png[/img]

Na zakończenie post Bartosza Bednorza: W ten pięknie rozpoczęty dzień dobrym treningiem życzę wam miłego dnia! My natomiast życzymy miłego tygodnia 🙂

[img title=””]media/storage/images/e04674155445f04.png[/img]

Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *