Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂

Miniony tydzień obfitował w siatkarskie emocje, plusligowe i związane z Ligą Mistrzów. W Rzeszowie włoska drużyna okazała się zdecydowanie lepsza od Asseco Resovii, wygrywając 3:0 (25:22, 25:13, 25:14). Dziękujemy za wsparcie! To niestety nie był nasz dzień…
[img title=””]media/storage/images/65869f8e3473.png[/img]


Na plusligowym parkiecie rzeszowianie także polegli, przegrywając w Gdańsku – LOTOS Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów 3:2 (23:25, 26:24, 17:25, 25:20, 15:10). MVP dzisiejszego starcia DAMIAN SCHULZ!

[img title=””]media/storage/images/b4bf6205329b.png[/img]

Trener gdańszczan udzielił ostatnio wywiadu dla pewnego magazynu: Uuuuuuuu! W najnowszym Prestiżu Magazynie Trójmiejskim znajdziecie obszerny wywiad z Andreą Anastasim. Zapraszamy do lektury!

[img title=””]media/storage/images/d29780f520.png[/img]

W Olsztynie zwycięstwo odnieśli gospodarze, pokonując ONICO AZS PW. – Jestem zadowolony z naszej gry w obronie, ponieważ pracowaliśmy nad defensywą bardzo ciężko przez ostatnie dwa tygodnie – powiedział Andrea Gardini po wczorajszym zwycięstwie nad AZS Politechniką Warszawską 😉

[img title=””]media/storage/images/16cb00d.png[/img]

Zwycięstwo skomentował na swoim Instagramie Wojciech Włodarczyk: Moi drodzy chciałbym z wielką satysfakcją poinformować, iż w dniu dzisiejszym wraz z drużyną Indykpol AZS Olsztyn odniosłem historyczne zwycięstwo nad użytkownikiem Andrzejem Wroną. Bardziej zorientowani followersi być może pamiętają, że ostatni nasz pojedynek zakończył się porażką Indyków, a fotografia pomeczowa była zgoła inna. Dla leniwych i nieczytających, zwycięstwo dzisiejszej konfrontacji wskazuje strzałka tudzież wyraz twarzy đ?˜?âŹ?ď¸?đ?˜?

[img title=””]media/storage/images/411ea8907c53.png[/img]

PGE Skra triumfowała w pojedynku z zawodnikami ze Szczecina: PGE Skra – Espadon 3:0 (25:23, 25:21, 25:23) Dopisujemy kolejne 3 punkty i przynajmniej do wtorku jesteśmy liderem PlusLigi! Następny mecz w hali Energia bełchatowianie rozegrają 1 lutego, kiedy zmierzą się z ACH Volley Lublana! Bilety w naszych punktach i na stronie ticketik.pl

[img title=””]media/storage/images/1776c2aaca23dc4.png[/img]

Powody do radości pojawiły się również u radomian: Nie wyobrażaliśmy sobie innego powrotu na naszą halę! Wygrywamy z MKS-em Będzin 3:1, a MVP zostaje Kędzior.

[img title=””]media/storage/images/81f59d015cde7e.png[/img]

Najbardziej charakterystyczna akcja meczu wykonana została przez Wojciecha Żalińskiego, co uchwyciły telewizyjne kamery: Mina, która mówi więcej niż tysiąc słów đ?˜?.

[img title=””]media/storage/images/bf1d8c0dbee22.png[/img]

Kolejny plusligowy sukces przypadł drużynie z Jastrzębia Zdroju. 14. wygrana Pomarańczowych w Pluslidze. Effector Kielce pokonany 3:0. MVP – Salvador Hidalgo Oliva, dla którego jest to szósta statuetka w sezonie.

[img title=””]media/storage/images/13b85d1.png[/img]

Wiadomo, iż wsparcie rodziny na trybunach odgrywa dla siatkarza ważną rolę. Grzegorz Kosok zaprezentował na swoim profilu w jakim stroju kibicowała mu córeczka. Moje â?¤ď¸?!!! Teraz można kibicować.

[img title=””]media/storage/images/a81c2eb7a5c193.png[/img]

Za nami Dzień Babci i Dzień Dziadka, o czym nie zabrakło wzmianek u siatkarzy i siatkarskich klubów. Who is the BOSS? Moja Babcia. Pamiętajcie o swoich nie tylko dziś ale i przez cały rok – przypominał Andrzej Wrona.

[img title=””]media/storage/images/e4f6c20ba98b7.png[/img]

Klub ONICO AZS PW pisał: W Dniu Babci wszystkim seniorkom przesyłamy dużo ciepła i serdeczności. Życzymy zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

[img title=””]media/storage/images/fe2e65653494c5.png[/img]

26-te urodziny obchodził w sobotę Mateusz Mika: STO LAT MIKUŚ! – pojawiło się na profilu LOTOSU Trefla Gdańsk.

[img title=””]media/storage/images/f4563141.png[/img]

Tego samego dnia mógł świętować Paweł Rusek, libero zespołu Cuprum Lubin: Krzyczymy dziś STO LAT dla naszego kochanego Rufia!!! Najlepszego Paweł!

[img title=””]media/storage/images/3998806.png[/img]

Karol Kłos pochwalił się niecodziennym prezentem: Czy znacie jakiegoś Polaka z FC Barcelona?Ja znam! I właśnie odebrałem od niego koszulkę! Kamil Syprzak, dziękuję! Idealny rozmiar! Moja pierwsza! Mam nadzieję, że kibice Realu się na mnie nie obrażą! Z wiadomych względów. Kamil obiecał, że widzimy się w Tokio 2020. A tymczasem zapraszam do niego na insta – kawał zwierzaka! UWAGA drogie Panie, zajęty!

[img title=””]media/storage/images/38f1a7f9d.png[/img]

Andrzej Wrona zaprezentował upominek od sportowca uprawiającego inną dyscyplinę niż piłka ręczna: Takie prezenty to ja lubię! Dzięki, Rafał Sonik! Daj znać jakbyś miał czas i chęć podjechać na quadzie na Torwar na nasz mecz to załatwię wejściówki. Pozdrawiam!

[img title=”l”]media/storage/images/348fa144215.png[/img]

Łukasz Żygadło spotkał się w Iranie z Polonią: Spotkanie z Polonią i Panią Minister Anną Marią Anders, córką gen. Andersa, w Ambasadzie RP w Teheranie. Pozdrawiam Polonię na całym świecie!

[img title=””]media/storage/images/fc82615d38e4.png[/img]

Matthew Anderson podzielił się zimową refleksją z Kazania: Kiedy jest bardzo zimno, wszystko wygląda jakby zatrzymało się w czasie.

[img title=””]media/storage/images/322a86a7b95b.png[/img]

Jakub Radomski zaprezentował na zdjęciu zimowe, szwajcarskie widoki. Good morning!!! Wy lubicie swój poranny widok z okna?

[img title=””]media/storage/images/53be468bb95a.png[/img]

Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *