Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂

Miniony tydzień, a właściwie weekend, został zdominowany przez wieści z rozgrywanego we Wrocławiu Final Four Pucharu Polski. Sukcesem, zapewniającym w nim udział podzielił się Salvador Hidalgo Oliva: Jastrzębski Węgiel – Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:20, 25:21, 25:21). Jedziemy na Final Four do Wrocławia! Brawo, Panowie!

[img title=””]media/storage/images/8106a413404dfc0.png[/img]

Jastrzębski Węgiel zgłaszał gotowość do gry w Hali Stulecia: Gotowi!

[img title=””]media/storage/images/fca70416.png[/img]

Piotr Gacek podzielił się selfie, na którym towarzyszy mu Marek Magiera: Turniej czas zacząćđ??? Bez tego Pana raczej byłoby to niemożliwe – to już 14. finał z Markiem Magierą.

[img title=””]media/storage/images/4884f3.png[/img]

W finale zameldowała się PGE Skra (Lotos Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatow 0:3) – i ZAKSA – (Zaksa Kedzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel 3:1). Puchar trafił w ręce kędzierzynian: Puchar Polski wraca do Kędzierzyna-Koźla! Puchar jest nasz!
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs PGE Skra Bełchatów 3:1 (29:27,25:27, 25:20, 25:18)

[img title=””]media/storage/images/d9c4033873f0da4.png[/img]

Nie zabrakło udokumentowanych chwil radości! Grzegorz Pająk zamieszczone u siebie zdjęcie podpisał: Taka radośćđ?˜. Mój MVP! zreszta Konar też i w sumie to my wszyscy jesteśmy MVP! „przez ten puchar puchar złoty, oszalałem” 😉

[img title=””]media/storage/images/ec56ed6c8d.png[/img]

Paweł Zatorski podzielił się za to pucharowym selfie: Puchar Polski 2017 należy do nas!

[img title=””]media/storage/images/d951eef95b54e.png[/img]

Fotorelację z turnieju znajdziecie na naszym Facebooku 🙂

[img title=””]media/storage/images/3b6ca78b.png[/img]

W niedzielę, 15 stycznia, miał miejsce 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pomoc w zbiórce oferowali siatkarze wielu klubów. Gramy z #WOŚP! Wchodźcie na aukcje.wosp.org.pl i szukajcie żółto-czarnego zestawu kibica oraz… powołania do sztabu szkoleniowego naszej drużyny! – zachęcał gdański zespół.

[img title=””]media/storage/images/1cd9326.png[/img]

Siatkarze Asseco Resovii uczestniczyli w finale w Galerii Rzeszów: WOŚP!

[img title=””]media/storage/images/7f4b8e972.png[/img]

Effector Kielce także wspomagał akcję: I prowadzimy licytacje! Koszulka zasiliła konto WOŚP kwotą 850 zł, a piłka 500 zł. Dziękujemy!

[img title=””]media/storage/images/c962166b182d8.png[/img]

Za nami “piątek trzynastego”, czy jesteście przesądni? PGE Skra na odczarowanie słynnej daty podzieliła się zdjęciem grającego z trzynastką Michała Winiarskiego. Oby dzisiejsza „13” nie była dla Was pechowa! – Pomogło? 😉

[img title=””]media/storage/images/b5186a4292c.png[/img]

12 stycznia urodziny obchodził Lukáš TicháÄ?ek. Dziś urodziny obchodzi Lukas Tichacek! Sto lat! – pojawiło się na profilu rzeszowskiego klubu.

[img title=””]media/storage/images/e53bd6f8cfe.png[/img]

15 stycznia natomiast mógł świętować inny plusligowy zawodnik, tym razem z Lubina: A dzisiaj najlepsze życzenia urodzinowe składamy Marcinowi Krysiowi!!! Sto lat!

[img title=””]media/storage/images/e21893.png[/img]

Dustin Watten, który ostatnio udzielił M-volley obszernego wywiadu i opowiadał o swoim podejściu do życia oraz codziennej rutynie, podzielił się pewną informacją: Mój blog już w sieci! Link w BIO! Zapraszamy również – dustinwatten.com/blog 🙂

[img title=””]media/storage/images/ca4fd84c.png[/img]

Fabian Drzyzga podzielił się zdjęciem ze swojego mieszkania: Po gorszych chwilach sportowych (porażka w Pucharze Polski) zawsze mogę liczyć na moje dwa robaki – jeden leży na kolanach (Gigi zawsze pociesza swojego pana), a drugi robak, Monika, robiąca zdjęcie wspiera mnie w dobrych i złych momentach. Kocham ich najbardziej na świecie!

[img title=””]media/storage/images/aa4b5edaf259104.png[/img]

Sezon studniówkowy w pełni, a do zdjęcia studniówkowego zapozowali siatkarze AKS Resovia: Siatkówka to gra zespołowa. Nawet podczas Studniówki 2017 to widać ;)) – pisał trener Szkoły Sportowej Rzeszów, Grzegorz Wisz.

[img title=””]media/storage/images/e97650c9a.png[/img]

Na zakończenie rzucający śnieżką Zbigniew Bartman. Nie martwcie się, nie tylko u nas biało za oknami! 😉 Zima przybyła do Istanbułu!

[img title=””]media/storage/images/fea1cb3b52dd642.png[/img]

Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley


(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *