Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂

Plusligowe rozgrywki przyniosły w minionym tygodniu wiele emocji. W kieleckiej Hali Legionów nie do pokonania okazali się bełchatowianie. Zdobywamy 3 punkty w Kielcach! (20:25, 20:25, 17:25) MVP. Kacper Piechocki

[img title=””]media/storage/images/5f3083bca478.png[/img]

Meczem wygranym po tie-breaku mogła pochwalić się warszawsk drużyna: Wygrana po trudnym meczu smakuje jeszcze bardziej. ONICO AZS Politechnika Warszawska z Katowic wraca z dwoma punktami i… zwycięskim selfie.

[img title=””]media/storage/images/20943471d4f26.png[/img]

Indykpol AZS Olsztyn zwyciężył na własnym terenie 3:1 z Cerradem Czarnymi Radom, a refleksja po tym spotkaniu pojawiła się u Wojciecha Włodarczyka: W ten sam sposób jak w poprzednim sezonie kończę pierwszą rundę PlusLigi, zwycięstwo z Czarnymi Radom i #klasycznytelefoning z dedykacją dla najskuteczniejszego z radomian – Wojciecha Żalińskiego. Szczególne podziękowania dla Mikołaja Kopernika (lat 473), tak jak uprosiłem przed sezonem – jeszcze nie zmieniłem pozycji i idzie całkiem nieźle, tak trzymaj!

[img title=””]media/storage/images/1e6c80.png[/img]

W hicie kolejki, czyli pojedynku ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z Asseco Resovią Rzeszów, zwyciężyli rzeszowianie, 3:2. Rossard Thibault skomentował spotkanie: Wielka wygrana z ZAKSĄ! Teraz czas na mecz Ligi Mistrzów z Berlinem. Bartku Lemański, ostatni raz mnie tak dotknąłeś!

[img title=””]media/storage/images/33d9cfc8a23.png[/img]

Bartek Lemański za to podzielił się z obserwatorami informacją o założeniu oficjalnej strony na Facebooku. Czas zacząć się uaktywnić również na Facebooku. Zapraszam na mój oficjalny profil!

[img title=””]media/storage/images/d5ca0d8f01.png[/img]

18 grudnia urodziny obchodził Piotr Nowakowski. Dziś urodziny świętuje Piotr Nowakowski! Środkowemu życzymy wszystkiego najlepszego!

[img title=””]media/storage/images/a18d0889.png[/img]

Tego samego dnia okazję do świętowania miał Waldemar Świrydowicz. Środkowy ONICO AZS Politechniki Warszawskiej, skończył dziś trzydzieści lat. Z tej okazji życzymy mu zdrowia, radości i sukcesów nie tylko na siatkarskich boiskach, ale przede wszystkim w życiu prywatnym. Wszystkiego najlepszego!

[img title=””]media/storage/images/cb8491aa8ba.png[/img]

O akcji Fundacji Herosów wspomniał Karol Kłos:

Była taka zabawa, którą zorganizował Jakub Bednaruk i Fundacja Herosi:
1) Jeśli uzbieramy 5 000 zł. trener Jakub Bednaruk zetnie swoje włosy!
2) Kolejne wyzwanie to kwota w wysokości 10 000 zł., po uzyskaniu której trener zamierza obciąć się na jeżyka!
3) Głównym celem zbiórki jest jednak zebranie kwoty 15 000 zł. Jeśli nam się to uda, trener obetnie się na łyso!!!!Zebrane pieniądze pomogą uratować życie podopiecznym fundacji.


Kuba! Razem z Andrzejem Wroną stwierdziliśmy, że kończymy tę zabawę.
Łyso Ci?

[img title=””]media/storage/images/59f17744.png[/img]

Grzegorz Kosok zaprezentował zdjęcie świątecznych Katowic. Żona zabrała na miasto… jedno na sto 🙂

[img title=””]media/storage/images/71d75ccf4b721.png[/img]

Patryk Strzeżek wybrał się na: Świąteczne zakupy. Ale to przecież nie dla siebie miałem kupować prezenty.

[img title=””]media/storage/images/1111aa82b84.png[/img]

Jeśli jeszcze nie zakupiliście gwiazdkowych prezentów, to macie szansę – dla fana siatkówki z pewnością. Jeden ze swoich gadżetów zaprezentowała Asseco Resovia: Taką fajową czapkę jak ma Rossard Thibault kupicie tylko w naszym oficjalnym sklepie – assecoresovia.pl

[img title=””]media/storage/images/92b275b90c.png[/img]

Warszawski zespół przygotował dla kibiców coś specjalnego: Już przy okazji najbliższego meczu ONICO AZS Politechniki Warszawskiej w hali COS Torwar nasi siatkarze będą mieć dla Was zdjęcia z autografami. Zapraszamy.

[img title=””]media/storage/images/702b8d7.png[/img]

Salvador Hidalgo Oliva pojawił się ostatnio na spotkaniu OrlenLigi: Odwiedziłem dziewczyny, by przynieść im trochę szczęścia. W dodatku utworzyłem już swoją własną, mieszaną drużynę siatkarską.

[img title=””]media/storage/images/c2ab4e7b6e5b5.png[/img]

Karol Kłos podzielił się zdjęciem z kina: Halo Łotry! Premiera już jutro, ale tacy fani jak my musieli pójść wcześniej na Stał Rorsy! Jeżeli chcecie się dowiedzieć, czy Karol poleca Stał Rorsy, to koniecznie przeczytajcie wywiad, którego nam udzielił 🙂

[img title=””]media/storage/images/39a1d7842.png[/img]

Gordon Perrin na swoim instagramowym koncie zamieścił filmik, prezentujący jego gitarowe wykonanie “Cichej Nocy”.

[img title=””]media/storage/images/e8053e7c3.png[/img]

Co kryje się pod hashtagiem #ShanghaiLife? Zobaczcie sami! Facundo Conte w nowej fryzurze. Czy dostrzegasz kiedy maluje cię szaleństwo? Jestem gotów na pożegnanie roku 2016.

[img title=””]media/storage/images/0c8449e72.png[/img]

Na zakończenie irański śnieg i Łukasz Żygadło: Opady śniegu w Tebrizie! Ze śniegiem czy bez, niech przedświąteczy tydzień minie Wam spokojnie! 🙂

[img title=””]media/storage/images/a249efb4af5.png[/img]

 

 

Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *