Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂

Za nami Wielkanoc – nie łatwo się domyślić, iż ubiegły tydzień obfitował w świąteczne życzenia. Kochani! Życzymy Wam szczęśliwych i wypełnionych radością rodzinnych Świąt Wielkanocnych! A po świętach mocy siatkarskich emocji w finałach PlusLigi! – pojawiło się na profilu drużyny z Kędzierzyna-Koźla.

[img title=””]media/storage/images/9193af1.png[/img]


Zarząd, zawodnicy, trenerzy oraz pracownicy Asseco Resovii Rzeszów z okazji Świąt Wielkanocnych życzą wszystkim zdrowia i pogody ducha, pięknych chwil spędzonych z najbliższymi oraz wiosennego nastroju. Niech te i kolejne dni, będą pozbawione trosk, a pełne miłości, wiary i optymizmu!

[img title=””]media/storage/images/203ac31.png[/img]

Wesołych Świąt z Rzeszowa życzył także Thibault Rossard.

[img title=””]media/storage/images/432376f4224bc.png[/img]

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy życzą zarząd, siatkarze i sztab szkoleniowy oraz pracownicy ONICO AZS Politechniki Warszawskiej. – płynęło z Warszawy.

[img title=””]media/storage/images/9cb4292455f2.png[/img]

Ostatnio miały miejsca siatkarskie pożegnania związane z końcami karier zawodniczych, m.in. Pawła Zagumnego. Po ostatnim meczu w karierze Pawła Zagumnego każdy chciał mieć zdjęcie z mistrzem. Pierwsi w kolejce byli… koledzy z drużyny.

[img title=””]media/storage/images/0eef28b8baa5a.png[/img]

Piotr Gacek występem w Ergo Arenie zakończył w środę, 13 kwietnia, bogatą karierę zawodniczą. Dziękujemy Piotrowi za wspaniałe chwile i emocje siatkarskie! – zagościło na naszym profilu.

[img title=””]media/storage/images/75e5dc9ebcfdc1.png[/img]

Wydarzenie to komentował klub z Gdańska, zapraszając do zobaczenia relacji: Wczorajszy wieczór był dłuuuuuuugi 🙂 Zobaczcie na naszym FB i TT, co działo się w szatni!

[img title=””]media/storage/images/2bf803ad72df.png[/img]

Oficjalne zakończenie kariery Michała Winiarskiego nastąpi w finałowym spotkaniu PlusLigi. To będzie wyjątkowy dzień, nie tylko dla kibiców PGE Skry, ale wszystkich fanów siatkówki.

[img title=””]media/storage/images/8395348f72dcc.png[/img]

Jakub Kochanowski podsumował zakończenie sezonu przez olsztyński zespół: Niniejszym ogłaszam, że ta oto ekipa skończyła sezon 2016/2017 na 5 miejscu.

[img title=””]media/storage/images/17f5ac89a6dbbb.png[/img]

Kawa w kultowym miejscu 🙂 Brakuje mi tylko motocyklu. Wesołego Alleluja! – meldował z Londynu Krzysztof Ignaczak.

[img title=””]media/storage/images/5b12a74a8e9dfc3.png[/img]

Wracając jeszcze do tematów świątecznych należy wspomnieć, iż o tradycji Lanego Poniedziałku przypominał Karol Kłos:Święta, święta i po świętach! Kto miał ten miał. PRZYPOMINAM, że jutro lany poniedziałek zwany też inaczej Śmigus-dyngus. Ja już jestem gotowy

[img title=””]media/storage/images/7bf4b9.png[/img]

W poniedziałek wypadły również urodziny Jakuba Popiwczaka: Dzisiaj urodziny obchodzi Jakub Popiwczak. Sto lat dla naszego zdolnego libero!

[img title=””]media/storage/images/53b21ae71868.png[/img]

Wojciech Włodarczyk spędzał świąteczne dni w słonecznej Grecji: Stara zasada mówi: najpierw moczymy stopy, później myślimy gdzie by tu rozłożyć parawan (żeby nie ukradli!!!) #dekalogglobetrottera W przewodniku turystycznym opowiadali o różowym piasku, daliśmy się zwieść. CDN…

[img title=””]media/storage/images/0b7b8bed696.png[/img]

Dustin Watten wrócił już do USA, jednak przed powrotem napisał nieco o swojej grze w Polsce: Dziękuję wszystkim kibicom w Radomiu oraz wszystkim fanom w Polsce za całe wsparcie, które okazywali mi w czasie całego sezonu. Pokochałem polską ligę, będąc w stanie konkurować z niesamowitymi zawodnikami, dzięki takiej pasji do siatkówki, którą spotkać można tylko w Polsce, ale bardziej dzięki znajomościom i przyjaźniom, które udało mi się znaleźć w trakcie tych ośmiu miesięcy. Jestem podekscytowany powrotem do domu, by kontynuować pracę nad sobą, ale co ważniejsze, żeby więcej czasu poświęcić społeczności dzieląc miłość do siatkówki z młodszymi pokoleniami.

[img title=””]media/storage/images/2fe93e02d4.png[/img]

Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *