Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂

Dziewiąta kolejka PlusLigi za nami, największym triumfatorem okazał się zespół z Kędzierzyna-Koźla, utrzymując pierwszą pozycję w tabeli. Zwycięstwo w mistrzowskim stylu! Indykpol AZS Olsztyn pokonany w trzech szybkich setach! MVP zgarnia Dawid Konarski

[img title=””]media/storage/images/6853c2bc65f0.png[/img]

Asseco Resovia wygrała spotkanie w Bydgoszczy, a statuetkę MVP odebrał Gavin Schmitt: Myślę, że to znaczy, że wróciłem! Dzisiejsze zwycięstwo 3:0 – nie mógłbym być bardziej szczęśliwy zakładając koszulkę Resovii i przynależąc do tego zespołu!

[img title=””]media/storage/images/a9f4b4.png[/img]


Warszawiacy nie mieli powodów do radości w Lubinie. ONICO AZS Politechnika Warszawska musiała uznać wyższość Cuprum Lubin. Nasi siatkarze w meczu dziewiątej kolejki PlusLigi przegrali na wyjeździe 1:3.

[img title=””]media/storage/images/5f8dff2509a8f9.png[/img]


PGE Skra Bełchatów rozgrywała natomiast mecze kwalifikujące do Ligi Mistrzów. Żółto-czarni jedną nogą w fazie grupowej Ligi Mistrzów! PAOK Saloniki – PGE Skra Bełchatów 0:3 (22:25, 17:25, 20:25). Bełchatowianie pokonali po raz drugi zespół z PAOK Saloniki i zagrają w kolejnej rundzie z Azimut Modeną oraz francuskim Paris Volley i słoweńskim ACH Volley Lublana.

[img title=””]media/storage/images/172cc6dba530139.png[/img]


Effector Kielce, jako ostatni mistrz tie-breaków, zwyciężył w Bielsku: Yesss! Wygrywamy! I wskakujemy na 7. pozycję w tabeli.

[img title=””]media/storage/images/80640ea1ef.png[/img]


Zespół z Katowic również odniósł zwycięstwo: GKS Katowice – Espadon Szczecin 3:1. Piąte zwycięstwo w sezonie!

[img title=””]media/storage/images/99434c16dc.png[/img]


Hit kolejki został rozegrany w Radomiu, gdzie przed meczem zdjęcie ze słynnym radomskim sufitem zrobił sobie Piotr Gacek. Już na radomskiej Hali 🙂 słynna witamina C na suficie, takie miejsca to prawdziwa historia siatkówki! Zawsze dobry klimat na mecz.

[img title=””]media/storage/images/5a6532.png[/img]


Krzysztof Ignaczak także pojawił się w radomskiej hali, towarzysząc Markowi Magierze: Szkocka krata w Radomiu 🙂

[img title=””]media/storage/images/4cae53349.png[/img]


W meczu tym zwyciężyli gospodarze, 3:1, a nie zabrakło na nim również nas: Nasza galeria już na facebooku. Zapraszamy Was na fb, a także nasz Instagram 🙂

[img title=””]media/storage/images/e6d72e50b8edfb7.png[/img]


Aaron Russell zawalczył w meczu Ligi Mistrzów, wraz ze swoim zespołem z Perugii. Dzień meczowy! Dziś Liga Mistrzów startuje w Szwajcarii!

[img title=””]media/storage/images/5c9ba1a687a.png[/img]


Piotr Nowakowski podzielił się zdjęciem własnej stylizacji: Ekskluzywny menel w ekskluzywnej szatni.

[img title=””]media/storage/images/d8af65e2517220d.png[/img]


Zostając w temacie ubrań, należy wspomnieć o ofercie ONICO AZS PW: Koszulka z własnym nazwiskiem? Już teraz możesz taką mieć. Szczegóły dotyczące zamówienia znajdziesz na azspw.com.

[img title=””]media/storage/images/a1e5984b0595ee.png[/img]


W minionym tygodniu urodziny obchodził kapitan Jastrzębskiego Węgla: Wszystkiego najlepszego dla Patryka Strzeżka z okazji urodzin! Zdrówka, szczęścia i sukcesów!!!

[img title=””]media/storage/images/75433c48351447c.png[/img]


Salvador Hidalgo Oliva zaprezentował zdjęcie, na którym wydaje się być bardzo zadowolony 😉 Obiad z dziewczynami… najlepsza randka ever!

[img title=””]media/storage/images/d83bddabe.png[/img]


Facundo Conte natomiast popijając yerba matę, pisał: Porozmawiajmy o dobrym poranku…

[img title=””]media/storage/images/5eb7da2.png[/img]


Na zakończenie rady wprost od Karola Kłosa: Pamiętajcie o wymianie opon przed zimą! Chyba, że nie macie prawa jazdy albo samochodu. Dla Was mam czapę na zimę! Reszta pamięta.

[img title=””]media/storage/images/eaa230159f.png[/img]

 


Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *