Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂

W plusligowych rozgrywkach emocji nie brakuje. Kędzierzynianie w ósmej kolejce pokonali zespół z Bydgoszczy, 3:1. Zwyciestwo jest nasze!!! ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (26:24, 25:18, 19:25, 25:15) MVP: Dawid Konarski!

[img title=””]media/storage/images/f2bf12.png[/img]

Bełchatowianie w pojedynku z Cerradem Czarnymi Radom rozegrali zwycięskie trzy sety. Wygrywamy całe spotkanie 3:0! (25:12, 25:23, 25:18) MVP: Nico Uriarte

[img title=””]media/storage/images/d3bd1d.png[/img]


Walecznością wykazała się kielecka drużyna w spotkaniu z zespołem z Częstochowy. Kolejne punkty na koncie Effectora!

[img title=””]media/storage/images/e71244ebaa8e2.png[/img]


Rzeszowski zespół nie przyczynił się do wybuchu radości u swoich kibiców, ponieważ w tie-braku został pokonany przez drużynę z Katowic. Niestety przegrywamy dziś po tie-breaku, ale nie poddajemy się, kolejne mecze przed nami!

[img title=””]media/storage/images/3fb90d.png[/img]


W Gdańsku także rozegranych zostało pięć setów, z korzystnym wynikiem dla gospodarzy. Niestety przegrywamy z LOTOSem po pięciosetowej walce, ale zapisujemy punkt na swoim koncie! – informował zespół z Lubina.

[img title=””]media/storage/images/c0939791097a6.png[/img]


Sukcesem mogli pochwalić się olsztyninie. Było ciężko, ale mamy kolejne zwycięstwo! Wygrywamy na wyjeździe z MKS Będzin 3:2!

[img title=””]media/storage/images/0bfaa1d7f957a.png[/img]


Pomysłowością przy pozowaniu do zdjęcia wykazali się zawodnicy Jastrzębskiego Węgla. Jedziemy na mecz do Szczecina 🙂 Zapraszam na mojego snapa: Crazypat3! Możecie tam zadawać nam pytania.

[img title=””]media/storage/images/d10b7fe78ec.png[/img]


Piotr Nowakowski postanowił podzielić się dawną fotografią: Małe wspomnienie z chuligańskich czasów 😉

[img title=””]media/storage/images/349e1b5b24d162c.png[/img]


Michał Masny pokazał za to, że konkurowanie na boisku nie przekłada się na pozaboiskowe relacje. Na boisku przeciwnicy, poza dobrzy kumple 🙂 Spacer nad morzem zaliczony – a na zdjęciu pojawił się również Piotr Hain.

[img title=””]media/storage/images/0f84eaeaa7f40.png[/img]


Karol Kłos zapowiadał, że nie tylko plusligowe emocje towarzyszyć będą kibicom w nadchodzącym czasie. Po ciężkim tygodniu przyszedł czas na odpoczynek. Kolejny tydzień to tydzień kwalifikacji do Ligi Mistrzów!

[img title=””]media/storage/images/ad4ab3.png[/img]


Zespół z Gdańska rozważał kwestię meczowych strojów. Na początku sezonu myśleliśmy, że na koszulkach mamy Neptuna, teraz widzimy, że to po prostu sobowtór Mikusia. Czy Wy również macie takie skojarzenia? 😉

[img title=””]media/storage/images/45011376e71eeb.png[/img]


Bartek Gawryszewski udokumentował fakt, iż nadchodzi zima!

[img title=””]media/storage/images/796a827ba5b.png[/img]


W Szwajcarii podobne wnioski wyciągał Jakub Radomski, jednak przedstawiony przez niego widok wydaje się bardziej zachęcający do korzystania z uroków zimy.

[img title=””]media/storage/images/e20d5f.png[/img]


Do kalendarzowej zimy jeszcze trochę zostało, jednak mroźne dni wymagają ciepłego stroju nie tylko od ludzi. Biedny Lambo… Mam nadzieję, że Wasz dzień będzie lepszy niż jego po tym jak przymierzył swoją kurtkę. Jakby co to to jest czerwone nie różowe. – informował Andrzej Wrona, dzieląc się zdjęciem swojego czworonoga.

[img title=””]media/storage/images/69850417710c948.jpg[/img]


W zimne dni warto dbać także o odpowiednie odżywianie, a z idealnym mottem przyszedł Zbigniew Bartman (choć jemu w Turcji śnieg nie taki straszny :)) Dobre jedzenie czyni Twoje życie szczęśliwszym! Chyba nie można się z tym nie zgodzić… 🙂

[img title=””]media/storage/images/795bceeb604.png[/img]


Łukasz Żygadło natomiast podzielił się zdjęciem z Teheranu, prezentując Eliksir Młodości.

[img title=”

„]media/storage/images/034c240c123.png[/img]


Grzegorz Pająk przypominał ostatnio o odwiedzaniu jego bloga: Wiem, że już późno ale znajdźcie jeszcze 5 minut i wpadajcie nazaplataniwsieci.pl i czytajcie o tej ekipie co mnie otacza na zdjeciu z siatkarskich wieści to ponownie wskakujemy na nasz ulubiony fotel.

[img title=””]media/storage/images/b970b2593.png[/img]


Wracamy jeszcze do tematu czworonożnych przyjaciół, ponieważ dobrego dnia życzył w tym tygodniu pozujący ze swoim pupilem Facundo Conte.

[img title=””]media/storage/images/62ef432c35ebfc3.png[/img]


Na zakończenie oddajmy głos zespołowi Jastrzębskiego Węgla: Z dedykacją dla pań 😉 Ci goście są rewelacją Plusligi!

[img title=””]media/storage/images/2b8f5d6b7c0679.png[/img]

 

 


Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *