Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂

W minionym tygodniu sukces w siódmej kolejce PlusLigi odniósł bełchatowski zespół: Wygrywamy całe spotkanie 3:0 (25:23, 25:19, 25:19)! MVP: Mariusz Wlazły!

[img title=””]media/storage/images/dac3932c589a.png[/img]

 


W stolicy nie było zbyt optymistycznie, gdyż nie do pokonania okazali się gdańszczanie: ONICO AZS Politechnika Warszawska w meczu siódmej kolejki PlusLigi na wyjeździe uległa LOTOSOWI Treflowi Gdańsk. W czwartym secie spotkania nasi siatkarze przegrali 20:25.

[img title=””]media/storage/images/d6b929.png[/img]


Asseco Resovia w meczu wyjazdowym uległa przeciwnikom, przegrywając 1:3: Brawa dla Jastrzębskiego Węgla za bardzo dobry mecz. Maćku, zdążę Ci jeszcze się zrewanżować – ostrzegł Macieja Muzaja Bartłomiej Lemański.

[img title=””]media/storage/images/33e6c27d433da3.png[/img]


W Bydgoszczy pojawił się powód do radości – drużyna odniosła swoje drugie zwycięstwo w tym sezonie: 3:0 z MKSem Będzin MVP Patryk Szczurek! Gratulacje dla całego zespołu.

[img title=””]media/storage/images/3be97da669518.png[/img]


ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, pokonując w trzech setach zespół z Katowic, zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji: Tak jest! Zwyciężamy w Katowicach! GKS Katowice vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 MVP: Sam Deroo

[img title=””]media/storage/images/1e65e37.png[/img]


W Warszawie podczas treningu siatkarzy ONICO AZS Politechniki Warszawskiej pojawił się nietypowy gość: W siłowni odwiedził dziś nas Janek Dąbrowski. Młody YouTuber trenował pod okiem Andrzeja Wrony i Pawła Zagumnego.

[img title=””]media/storage/images/691a738e52684.png[/img]


Wiadomo, że koncentracja to ważny element podczas gry na boisku, a można ćwiczyć tę umiejętność w wielu okolicznościach. Na przykład takich jak zawodnicy Asseco Resovii: Pełne skupienie, budujemy wieżę. 🙂

[img title=””]media/storage/images/5c558e3658.png[/img]


Wspomnieniami z siatkarskiego życia podzielił się na swoim profilu Wojciech Włodarczyk: Witajcie. Mamy chandrowy czwartek i z tej okazji leci #tbt. Fotografia odnaleziona w najstarszych archiwach mojego pierwszego laptopa. Warto czasem odnaleźć takie perełki. Przed państwem młodzi junacy w bodajże roku 2008 przed meczem na memoriale Ambroziaka z Indykpolem AZSem Olsztyn, ważący razem jakieś 200kg. W razie wątpliwości kto jest kto, kliknij dwukrotnie by powiększyć.

[img title=””]media/storage/images/edea4bd707.png[/img]


Karol Kłos także powrócił wspomnieniami do licealnych czasów. Miałem wstawić to zdjęcie na #tbt, poczekać do czwartku. Ale moje licealne Ziomeczki wstawiły mi to na tablicę na fb. Poza tym jest zwycięstwo w Lubinie za 3pkt, jest dobry humor. Ostatnie zdjęcie było z 2008, to jest z 2006. Chudszy już nigdy nie byłem, przysięgam.

[img title=””]media/storage/images/21db0ff49a9.png[/img]


Kiedy gracze z Rzeszowa przygotowywali się do plusligowych zmagań, towarzyszyły im piękne okoliczności przyrody. Bartłomiej Lemański udokumentował je na zdjęciu: Arłamów a wokół nic więcej, takie widoki z każdego pokoju. Uwaga! Można spotkać dzika.

[img title=””]media/storage/images/2f4118e.png[/img]


Fabian Drzyzga postanowił spróbować swoich sił w prowadzeniu autobusu, z pełną aprobatą kolegów. Wracamy z treningu. Chłopaki mówią, że mi ufają, więc gaz do dechy, mandaty na klub.

[img title=””]media/storage/images/24dabfd9b7c3.png[/img]


Mija pierwszy tydzień listopada, więc Andrzej Wrona przypomina: Zaczął się listopad a to oznacza tylko jedno! MOVEMBER! Panowie! Idźcie się wszyscy…  ZBADAÄ?!

[img title=””]media/storage/images/730d3ee.png[/img]


Do akcji MOVEMBER dołączył także trener ZAKSY, Ferdinando De Giorgi: Z wąsami w dobrym celu.

[img title=””]media/storage/images/7145b211316e355.png[/img]


Maxwell Holt podzielił się na swoim profilu propozycją muzyczną, czyli ‘Diamonds on the inside’ Bena Harpera: Zawsze ulubiona.

[img title=””]media/storage/images/cbc07a.png[/img]


Matthew Anderson spotkał w czasie rozgrywek rosyjskiej Superligi amerykańskich kolegów z reprezentacji – braci Shoji: Zawsze miło spotkać innych Amerykanów za granicą. Nawet lepiej jeśli konkurować trzeba z dobrymi przyjaciółmi! Musimy popracować nad naszą opalenizną! Okej, może tylko ja…

[img title=””]media/storage/images/06ffe0cfef4.png[/img]

 

 

 


Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *