Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂

W meczu piątej kolejki z Lubinem, nastąpiło przerwanie dobrej passy zespołu z Rzeszowa. O wyciąganiu wniosków pisał Bartłomiej Lemański: Człowiek rozwija się ucząc się na własnych błędach, więc liczę, że ta porażka nie pójdzie na marne. (Zdjęcie z naszą reakcją nieprzypadkowe)

[img title=””]media/storage/images/ebc2ec5.png[/img]

Piotr Nowakowski razem z Fabianem Drzyzgą potrzebowali słodkiego pocieszenia: Osładzamy sobie porażkę najlepszymi lodami na świecie.

[img title=””]media/storage/images/f42cbbc602a00d4.png[/img]


W szóstej kolejce PlusLigi emocji nie brakowało. Sukcesem pochwalić mogła się ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, a opinią o meczu podzielił się Paweł Zatorski: Wygrana z Jastrzębskim Węglem bardzo cieszy, mimo że ‘tylko’ 3:2. Mocno się musieliśmy nagimnastykować, żeby odnieść to zwycięstwo, a Maciek Muzaj bardzo nam utrudniał życie.

[img title=””]media/storage/images/b5382d47643ba.png[/img]


Zespół Cuprum Lubin 3 punkty zdobył w pojedynku z Espadonem Szczecin: Wygrywamy z Espadonem Szczecin gładko 3:0!!! Miedziowi nadal niepokonani na własnym parkiecie.

[img title=””]media/storage/images/51076800333.png[/img]


Kolejne 3:0 pojawiło się w Bełchatowie, a pokonanymi okazali się gdańszczanie. Wygrywamy całe spotkanie 3:0 (18, 28, 16)! MVP Michał Winiarski!

[img title=””]media/storage/images/87a9c80cbb9.png[/img]


Asseco Resovia Rzeszów pokonała w trzech setach zespół z Radomia. MVP – Marko Ivovic

[img title=””]media/storage/images/9cb7214f36.png[/img]


Thibault Rossard świętował sukces w gronie najbliższych. W restauracji z rodziną, po dobrym zwycięstwie z Radomiem.

[img title=””]media/storage/images/f0bb910f0f1670.png[/img]


Niepocieszony po meczu był z pewnością Dustin Watten, amerykański libero Cerradu, który kilka dni wcześniej (27.10) obchodził swoje trzydzieste urodziny. Zgadnijcie, kto przekroczył wczoraj magiczną barierę 30 lat? Tak, Dustin!

[img title=””]media/storage/images/5cfd93b.png[/img]


W Warszawie zagościł ostatnio nowy zawodnik. Z ONICO AZS Politechniką Warszawską znów trenuje najlepszy siatkarz świata – Wilfredo Leon.

[img title=””]media/storage/images/8c4d10f99.png[/img]


Jak nie oświadczyny, to… urodziny! Dzieje się na plusligowych spotkaniach nie tylko podczas gry! Jastrzębski Węgiel informował: Spełniamy marzenia. 9-letnia Julia dostała wczoraj podczas meczu z MKSem Będzin w prezencie tort urodzinowy od rodziców. Bardzo sympatyczna akcja 😉

[img title=””]media/storage/images/35f4026bebb0.png[/img]


Czy zdolności siatkarskie łączą się ze zdolnościami kulinarnymi? W stolicy z pewnością! Siatkarze naszej drużyny i trener Jakub Bednaruk pojawili się dziś w ‚'Pytaniu na śniadanie’'. Wcielili się w role… kucharzy. W Światowym Dniu Makaronu przyrządzili świderki z jabłkiem i szynką. Było pysznie. – donosił na swoim profilu zespół ONICO AZS PW. Nie mamy wątpliwości 🙂

[img title=””]media/storage/images/141bd41dba729e.png[/img]


Murphy Troy podzielił się informacją o zmianie stanu cywilnego. Tak długo czekałem, by nazwać tę wyjątkową kobietę moją żoną! Blair nigdy nie wyglądała tak pięknie, a ta noc była czystą magią. Prawdziwie niezapomniana!

[img title=””]media/storage/images/47bbafdceda7.png[/img]


Koniec października zwiastował halloweenowe szaleństwo, o czym nie zapomnieli siatkarze. Tak liczna część ZAKSY spędzała Halloween. Kto mnie znajdzie na tym zdjęciu? – pytał Paweł Zatorski.

[img title=””]media/storage/images/be6cee.png[/img]


Równie strasznych kreacji nie zabrakło w Bełchatowie.Swoją podzielił się na zdjęciu Bartosz Bednorz. Halloween.

[img title=””]media/storage/images/540a32d988acb.png[/img]


Było kolorowo, było strasznie. Top model Polska! – podpisał zdjęcie Karol Kłos. Dodajmy tylko: sezon specjalny 😉

[img title=””]media/storage/images/f006680.png[/img]

 

 


Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *