Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂

Kolejny plusligowy tydzień przyniósł kolejne zwycięstwa. Radością z wygranej podzielili się na selfie zawodnicy ONICO AZS Politechniki Warszawskiej. Tak smakuje trzecia wygrana z rzędu w PlusLidze. Oto zwycięskie selfie naszej drużyny.

[img title=””]media/storage/images/4d1d0816e700.png[/img]

Wojtek Włodarczyk coś tam zaczepiał, że obym miał smutną minę po meczu to ja powiem, że aby nastroje były takie jak tu. Po meczu – on zaskoczony, a ja szczęśliwy. W tle hala Torwar. – pisał Andrzej Wrona, a jego przepowiednia się sprawdziła.

[img title=””]media/storage/images/28f2cc7d95686.png[/img]

Paweł Zagumny 18 października obchodził swoje urodziny: Paweł Zagumny, nasz kapitan i rozgrywający, obchodzi dziś trzydzieste dziewiąte urodziny. Z tej okazji życzymy mu zdrowia, pomyślności w życiu prywatnym i… mistrzostwa Polski z ONICO AZS Politechniką Warszawską. Wszystkiego najlepszego!
[img title=””]media/storage/images/b5b5af8533b8.png[/img]


Nowość w PlusLidze – stwórz wirtualny zespół, Wygraj Plus Ligę. Ruszył pierwszy oficjalny fantasy menadżer ligi mistrzów świata. Chłopaki, liczę na was. Czuję, że polski skład wygra ligę. Życzę wszystkim miłej zabawy – pisał na swoim profilu Fabian Drzyzga.

[img title=””]media/storage/images/a51100534d97eab.png[/img]

O ciekawym przedsięwzięciu zdanie wyraził także Dustin Watten: Fikcyjna siatkówka?! Jestem fikcyjnym zawodnikiem? Co!?!? Takie rzeczy tylko w Polsce haha kto jeszcze ma mnie w swojej drużynie?

[img title=””]media/storage/images/75c164.png[/img]

Cuprum Lubin przegrał z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle w czwartej kolejce 3:0. Kolejne zwycięstwo! Cenne trzy punkty wędrują na nasze konto!

[img title=””]media/storage/images/de806bba31.png[/img]

Ale nie tylko wynik się liczy 😉 Tym razem mistrz Polski, ZAKSA, okazał się dla nas za mocny. Zawsze jednak miło zobaczyć, że po meczach wszyscy tworzą jedną, siatkarską rodzinę. – informował zespół Cuprum Lubin.

[img title=””]media/storage/images/9ae4e34.png[/img]

Asseco Resovia Rzeszów pokonała u siebie zespół z Gdańska. Wczoraj pokonaliśmy Lotos Trefl Gdańsk 3:1

[img title=””]media/storage/images/08ec803fc99d12e.png[/img]

W Szczecinie natomiast zwycięstwo odniósł zespół PGE Skry Bełchatów: Wygrywamy trzeciego seta 27:29 i całe spotkanie 0:3! MVP spotkania został wybrany Marcin Janusz!

[img title=””]media/storage/images/99c5658bef4.png[/img]

 

Paweł Zatorski poinformował o aukcji, mającej szczytny cel: Jeśli ktoś marzy o takiej pamiątce z podpisami wielu wspaniałych ludzi, z którymi miałem lub na szczęście ciągle mam okazję grać (oraz moim), a przy okazji chciałby pomóc bardzo potrzebującej dziewczynce to zapraszam do wzięcia udziału w aukcji 🙂 http://charytatywni.allegro.pl/koszulka-pawla-zatorskiego-z-autografami-druzyny-i3690797

[img title=””]media/storage/images/6e5014b594d221.png[/img]

W Kielcach po emocjonujacym meczu powód do radości miał zespół z Jastrzębia-Zdroju, po wygranej 3:2. Tak się bawi, tak się bawi Jas-trzęb-ski! Łatwo z Effectorem nie było, ale czwarta wygrana na koncie jest.

[img title=””]media/storage/images/c9a748c022.png[/img]

Zbigniew Batman podzielił się zdjęciem po rozegranym meczu w lidze tureckiej. Wracamy do Istanbułu po bardzo ciężkiej walce z Halkbankiem. Niestety przegraliśmy 3:2, ale całej drużynie należą się gratulacje. Zostawiliśmy serce na boisku. Brawo Chłopaki!

[img title=””]media/storage/images/b800e3fd852ba3.png[/img]

Grzegorz Pająk mógł cieszyć się chwilą relaksu z rodziną. Dzień wolny oczywiście spędzany w gronie rodzinnym. Kubek grzeczny to trzeba wykorzystać i zmienić otoczenie i menu. Brakuje nam chwil razem z Marią i chętnie korzystamy z takich chwil we dwoje.

[img title=””]media/storage/images/a2ad00.png[/img]

Jak wygląda kontakt zawodników po meczu? Po hicie poprzedniej kolejki pokazał to na swoim profilu Piotr Nowakowski: ''Siedzimy… Gadamy… Nic się nie dzieje…'' fot. Monika Pliś 😉

[img title=””]media/storage/images/d8110ae8.png[/img]

Kuba Radomski przyjemnie spedzał czas między meczami w szwajcarskiej lidze: Jacuzzi w beczkach, serowe fondue i widoki…

[img title=””]media/storage/images/422f264f3c.png[/img]

Jakie dylematy dotyczące pakowania może mieć siatkarz? Podzielił się nimi Patryk Strzeżek. Torba taka mała, buty takie duże. Tylko które zabrać!? Jedziemy do Kielc na kolejną ligową batalię.

[img title=””]media/storage/images/38b7694.png[/img]

Bartosz Bednorz przywołał wspomnienia słonecznego lata: Niedziela wieczór – dwa treningi zaliczone, zwierzęta śpią, czas więc na odpoczynek. W międzyczasie przeglądam sobie zdjęcia z wakacji i powiem wam, że fajnie byłoby wrócić tam na parę dni. Czy Wam także marzy się chwila odpoczynku w pięknym i ciepłym miejscu?

[img title=””]media/storage/images/ee907b.png[/img]

Łukasz Żygadło podzielił się selfie z ciekawym widokiem w tle. Pozdrawiam z Teheranu! Miłego dnia! Do życzeń się dołączamy – miłego dnia, a także tygodnia! 😉

[img title=””]media/storage/images/4fa9ef5f350176.png[/img]

Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *