Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂

Hitem trzeciej kolejki PlusLigi był pojedynek rzeszowian z bełchatowianami w hali Energia. Po rozegraniu czterech setów to goście mogli cieszyć się z sukcesu. Niestety przegrywamy czwartego seta 20:25, a co za tym idzie całe spotkanie 1:3 – informował zespół PGE Skry.

[img title=””]media/storage/images/8edde3d61.png[/img]

Rzeszowianie nie zapomnieli pochwalić się sukcesem: Nie do zatrzymania. 3:1 ze Skrą i po trzech kolejkach jesteśmy na szczycie tabeli z kompletem punktów – donosił Bartłomiej Lemański.

[img title=””]media/storage/images/f644e43.png[/img]

Gordon Perrin udostępnił za to zdjęcie z Fabianem Drzyzgą: Zwycięstwo ze Skrą i selfie z dwukrotnym zdobywcą MVP, Fabianem aka Johnem Travoltą.

[img title=””]media/storage/images/026ed22fc1.png[/img]

Jeszcze wcześniej ze swojego sukcesu dumni byli olsztynianie: MVP Jan Hadrava! Zdobywamy komplet punktów pokonując Łuczniczkę Bydgoszcz 3:1!! Przynajmniej do zakończenia jutrzejszych spotkań jesteśmy liderem tabeli!

[img title=””]media/storage/images/e7d295.png[/img]

 

ONICO AZS Politechnika Warszawska nie zapomniała o podzieleniu się swoim tradycyjnym zwycięskim selfie, po meczu z Espadonem Szczecin. Zwycięskie selfie po meczu w Szczecinie!

[img title=””]media/storage/images/00f2e49c02b.png[/img]

Grzegorz Pająk informował przed meczem: 3 miesięcznica, z tej okazji nowy wpis na zaplataniwsieci.pl – zapraszam do lektury już teraz, link w bio. I oczywiście bądźcie z nami o 14:45 na Polsat Sport. Mecz ZAKSY z LOTOSem Treflem Gdańsk zakończył się zwycięstwem Kędzierzynian 3:1.

[img title=””]media/storage/images/44f1ac85.png[/img]

Nie tylko o sukcesach mowa na instagramowych profilach zawodników. Dustin Watten, libero Cerradu Czarnych Radom, skomentował porażkę z Effectorem Kielce słowami: Powtarzajcie za mną: ‘Każdy kolejny dzień jest inną okazją do uczynienia życia bardziej niesamowitym. Cokolwiek się dzieje, dzieje się… Dziś jest nowy dzień’.

[img title=””]media/storage/images/517e323f26c6f.png[/img]

Kawika Shoji, rozgrywający w rosyjskim Lokomotivie Nowosybirsk, miał okazję do zapozowania nie tylko z fanami, ale także kartonową podobizną swego brata, grającego w tej samej drużynie. Trochę się ubawiłem z dziećmi i kartonową sylwetką. Fani byli dziś niesamowici! Dziękuję za doping! 4:0 dla nas w rosyjskiej Superlidze! Do boju Lokomotiv!

[img title=””]media/storage/images/12def15f.png[/img]

Zostając w Rosji, nie można nie wspomnieć o drużynie Zenitu Kazań. Matt Anderson udokumentował podróż do Brazylii, informując: To nasz ostatni lot przed dotarciem do Belo Horizonte, na klubowe Mistrzostwa Świata.

[img title=””]media/storage/images/bbbac89ea.png[/img]

W warszawskiej drużynie pojawił się powód do świętowania, inny niż meczowe zwycięstwo. 24 lata skończył dziś libero naszej drużyny – Maciej Olenderek. Życzymy mu samych udanych przyjęć oraz skutecznych i efektownych obron. Wszystkiego najlepszego!

[img title=””]media/storage/images/3d3ad6cc31701.png[/img]

Na swoim profilu pożegnalny film zamieścił Stephane Antiga, który przestaje pełnić obowiązki trenera drużyny narodowej wraz z końcem roku kalendarzowego. Dziękuję Wam za wszystkie wspaniałe chwile. Jesteście najlepsi, jesteście Mistrzami Świata!

[img title=””]media/storage/images/8e353b98d5191d.png[/img]

W minionym tygodniu obchodziliśmy Dzień Nauczyciela. 14 października przypomniał o tym święcie gdański zespół, a pozował do zdjęcia Mateusz Mika: Dzień Nauczyciela to i pełna powaga!

[img title=””]media/storage/images/c85c0d74ff0580.png[/img]

O szlachetnej akcji przypominał zespół Indykpolu AZS Olsztyn: Już niedługo tradycyjnie siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn wezmą udział w akcji Szlachetna Paczka i przygotują ją wybranej rodzinie 😉 Aby akcja się powiodła potrzebni są jednak wolontariusze. Zgłoś się – masz czas do 15 października! Zostań SUPERW. Więcej na superw.pl. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego – dołączysz do Kuby Kochanowskiego? 😉

[img title=””]media/storage/images/8b2f1783.png[/img]

A Karol Kłos ostrzegał za to o nadchodzących mrozach: Jak co roku nadciąga zima… Więc jak co roku wraz z Andrzejem Wroną i Kłos VS Wrona Wear przygotowaliśmy dla Was zimowe czapkiâ?źď¸? #CZAPA w 3 nowych kolorach czeka na Was w naszym sklepie internetowym klosvswrona.pl. Koniec ze zmarzniętymi uszami!

[img title=””]media/storage/images/1746feafa7.png[/img]

Na zakończenie zdjęcie Bartosza Gawryszewskiego, które znalazło się na oficjalnym profilu LOTOSu Trefla Gdańsk. A w ten brzydki poniedziałkowy wieczór, serwujemy… piesełki! Miejmy nadzieję, że najbliższe poniedziałki będą mieć lepszą aurę niż ten poprzedni, ale… nie mamy chyba nic przeciwko takim postom – piesełków nigdy dość 😉

[img title=””]media/storage/images/b6deed9.png[/img]

Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley


(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *