Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂

Plusligowe rozgrywki ruszyły już pełną parą. Mamy to! – informował Michal Masny po zwycięstwie LOTOSu Trefla Gdańsk z Effectorem Kielce 3:1.

[img title=””]media/storage/images/0214ffacdfe3e7.png[/img]

Powody do radości mieli w pierwszej kolejce także rzeszowianie, czym podzielił się Bartłomiej Lemański. Resovia – Politechnika 3:0. W czwartek gramy w Szczecinie i walczymy z chłopakami o kolejne zwycięstwo. Fot. Anna Klepaczko

[img title=””]media/storage/images/a567883613d68.png[/img]

W meczu w Szczecinie Asseco Resovia Rzeszów odniosła kolejne zwycięstwo w trzech setach, a wyróżnienie otrzymał Fabian Drzyzga: Druga wygrana, pierwsze MVP! Gordon Perrin pomógł mi w tym, jak i cała drużyna!!! GoSovia!

[img title=””]media/storage/images/707e75.png[/img]

Pozostając z rzeszowskim zespołem trzeba dodać, że kanadyjski przyjmujący przyznał na swoim profilu: Moi koledzy są dziwni. Nasuwa się tylko pytanie: Dlaczego? 😉

[img title=””]media/storage/images/68426b92.png[/img]

Kolejnym plusligowym triumfatorem okazał się zespół z Olsztyna: Dziękujemy,że byliście z nami. Na inaugurację w Uranii wygrywamy z GKS Katowice 3:0.

[img title=””]media/storage/images/bbb5df1a1c3.png[/img]

Po porażce katowickiej drużyny głos na swoim profilu zabrał Marco Falaschi: Moja pralka wygląda na trochę zmęczoną po ciężkiej pracy dzisiejszego poranka… Wczoraj to nie był nasz dzień. Indykpol AZS Olsztyn zagrał po prostu lepiej od nas. Skupiamy się teraz na kolejnym meczu.

[img title=””]media/storage/images/093f20.png[/img]

Kolejne 3:0 w pierwszej kolejce znalazło się na koncie Cerradu Czarnych Radom, którzy wygrali z częstochowianami. Pierwszy mecz i pierwsza wygrana! Oby tak dalej!

[img title=””]media/storage/images/7a6b99331fbd.png[/img]

Radość po meczu drugiej kolejki towarzyszyła natomiast bełchatowianom. Mistrz Polski pokonany! ZAKSA – PGE Skra 1:3 (25:22, 26:28, 24:26, 23:25)

[img title=””]media/storage/images/3942474e24b.png[/img]

Nowym zawodnikiem, który zagościł na Instagramie, okazał się Marcin Możdżonek. Siema! 🙂

[img title=””]media/storage/images/555f6ba76941.png[/img]

Ostatnio pojawiła się w „Przeglądzie Instagrama” informacja o blogu Grzegorza Pająka. Dziś do przeczytania jest już drugi wpis: Pierwsze rozstanie wcale nie takie łatwe jakby się mogło wydawać. Zapraszam na nowy post – zaplataniwsieci.pl Miłego czytania!

[img title=””]media/storage/images/db158cb422.png[/img]

Mariusz Wlazły pochwalił się zdjęciem z Moniką Pyrek: Dla mnie to prawdziwy zaszczyt 🙂

[img title=””]media/storage/images/cb9f747dc407.png[/img]

Do niedawna można było głosować w pewnej ankiecie PlusLigi. O jej wynikach poinformował Karol Kłos: “Do celu prowadził Was… Karol Kłos” „Mógł zabić, niestety tylko ranił..”. Już niedługo w nowej aplikacji PlusLigi, o której jeszcze nic nie wiem… jak się dowiem to Wam powiem. Dziękuję za oddane głosy, zwycięstwo w miłym towarzystwie Ani Werblińskiej.

[img title=””]media/storage/images/0d08c4d1.png[/img]

Zespół Effectora Kielce donosił: Sesja zdjęciowa trwa.

[img title=””]media/storage/images/f4cf84.png[/img]

W minionym tygodniu obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Nie zapomniał o nim Damian Wojtaszek i udostępnił zdjęcie ze swoim pupilem. Światowy Dzień Zwierząt

[img title=””]media/storage/images/48358ea.png[/img]

Nie mogliśmy zapomnieć także o Światowym Dniu Uśmiechu. Na profilu PGE Skry Bełchatów uśmiechał się do nas Michał Winiarski: Światowy Dzień Uśmiechu z mistrzem świata.

[img title=””]media/storage/images/f20a4661.png[/img]

Zbliżając się ku końcowi instagramowych wiadomości, odbędziemy jeszcze podróż do Chin, gdzie czas spędza Facundo Conte: Shanghai Tower! Nie mam słów by to opisać, jestem pod wrażeniem!

[img title=””]media/storage/images/fbd90d2738a.png[/img]

Na zakończenie wątek ornitologiczny prosto od Andrzeja Wrony. Jak odróżnić kruka od wrony? Zerknijcie na zdjęcie. Żebyście nie mieli wątpliwości.

[img title=””]media/storage/images/218aad32c455fc.png[/img]

Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *