Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂


Zeszłotygodniowy wątek prezentowania drużyn został podtrzymany – na Torwarze kibice mogli powitać zespół ONICO AZS Politechniki Warszawskiej. Selfie z parkietu podzielił się Guillaume Samica: i uśmiechnięty Guma.

[img title=””]media/storage/images/3efb91.png[/img]

Thomas Jaeshke przypominał: Plusliga startuje w ten weekend! Nie mogę się doczekać powrotu do Asseco Resovii.

[img title=””]media/storage/images/72e05fa9f93031c.png[/img]

Pierwsze plusligowe starcia za nami. W Warszawie Asseco Resovia Rzeszów pokonała gospodarzy 3:0. Kto następny? – pytał Gordon Perrin.

[img title=””]media/storage/images/4a3a9af1d42eb3.png[/img]

Andrzej Wrona będąc po drugiej stronie siatki skupił się na pewnych spostrzeżeniach. Dobrze, że jak się człowiek zakrztusi w trakcie meczu to z pomocą przychodzi Guillaume Samica. Teraz wszyscy musimy wyciągnąć wnioski i trenować na maksa aby za tydzień nasza gra wyglądała lepiej. Dzięki Warszawo za doping. Podpisano – Andrzej – ''człowiek z miasta''. Fot. zawsze czujna Anna Klepaczko

[img title=””]media/storage/images/1609bd791d9ff.png[/img]

Gavin Schmitt podzielił się zdjęciem z podpisem: Poza pt.: ‘Głęboko zastanawiam się nad twoimi słowami’ uchwycona!

[img title=””]media/storage/images/cad2612e.png[/img]

Od siatkówki do… blogowania? Grzegorz Pająk podsumował plusligowy mecz w Szczecinie i podzielił się adresem swego bloga: Taki początek sezonu to ja lubię. Brawo ZAKSA! 3:0 w Szczecinie na dzień dobry. Korzystając z tej miłej okazji chciałem ogłosić wyniki z mojego konkursu na nazwę bloga. Zapraszam na niego już dziś – zaplataniwsieci.pl To dopiero początek więc mało do zwiedzania, ale będę systematycznie uzupełniał.

[img title=””]media/storage/images/4387d2e.png[/img]

Kto kibicował w Szczecinie poza trybunami? Zobaczcie sami! Pierwsze mecze Plusligi! ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Espadon Szczecin! A my nietypowo w roli kibiców. Tylko PGE Skra!

[img title=””]media/storage/images/57d02b63d50.png[/img]

W Bełchatowie uśmiechów ostatnio nie brakowało. Konferencja prasowa, humory dopisują – informował Bartosz Bednorz.

[img title=””]media/storage/images/2690c9e96cf1d7.png[/img]

Na niedobór konferencji siatkarskich dziennikarze narzekać w ostatnim czasie nie mogli. Reprezentanci plusligowych klubów zebrali się w Centrum Nauki Kopernik. Konferencja PlusLiga- jedna drużyna! Sezon w takim towarzystwie zapowiada się bardzo ciekawie. A my z Andrzejem Wroną na ważeniu! Chyba jednak nie chodzi w mojej wadze… – donosił Karol Kłos.

[img title=””]media/storage/images/1c93271.png[/img]

Konferencję dokumentował także na Instagramie Wojciech Włodarczyk. Gdziekolwiek jesteś – reprezentuj dumnie. Ode mnie dla Was, JA + Karol Kłos aka ''Czwarta noga od stołu''.

[img title=””]media/storage/images/257da644d081d1c.png[/img]

Janek Nowakowski podzielił się zdjęciem portretowym à la… Harry Potter. Goddamn

[img title=””]media/storage/images/c991d501f7c5.png[/img]

Jakub Radomski trenując w szwajcarskim klubie w Näfels przypomniał siatkarskie motto: KEEP CALM and PLAY VOLLEYBALL.

[img title=””]media/storage/images/6f0d736.png[/img]

Krzysztof Ignaczak zapowiedział występ w internetowym show. Part two:) po dwóch latach znowu w tej ''klitce'' hehehe ‘20m Łukasza’ już niebawem.

[img title=””]media/storage/images/8868903d0.png[/img]

Niesamowitym widokiem podzielił się z obserwatorami Russell Holmes, pasjonujący się fotografią i potwierdzający ten fakt na swoim profilu. Sleep, swim, eat REPEAT… To będzie dobry tydzień!

[img title=””]media/storage/images/e09b5da104bdba.png[/img]

Na zakończenie jeszcze jedno bardzo wakacyjne zdjęcie od Russella Holmesa. Może też macie ochotę na tacos? Tacos? Yes please.

[img title=””]media/storage/images/89ed9d7f.png[/img]

Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *