Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂

W dniach 23-24 września odbył się Siatkarski Weekend Mocy w Bełchatowie, przy okazji którego kibice mogli poznać skład drużyny na sezon 2016/2017. Pierwszy dzień Zlotu za nami. Tym razem to siatkarze robili zdjęcia z kibicami

[img title=””]media/storage/images/0e2cdf3.png[/img]

Komentarz zespołu potwierdził Karol Kłos: Ja, słonecznik, kibice PGE Skry Bełchatów, selfie, ucho Bedniego, zlot i prezentacja drużyny!

[img title=””]media/storage/images/2b6c1b4b58fe.png[/img]

Rzeszowscy kibice także mieli okazję do poznania składu Asseco Resovii. Zaprezentowani.

[img title=””]media/storage/images/ee109933e.png[/img]

Mateusz Masłowski podzielił się zdjęciem w klubowej koszulce z podpisem: Nowy sezon, nowa koszulka, nowa-stara drużyna.

[img title=””]media/storage/images/6a82534d2.png[/img]

 

Po oficjalnej prezentacji w Galerii Warmińskiej, drużynowym selfie pochwalił się trener Indykpolu AZSu Olsztyn, Andrea Gardini.

[img title=””]media/storage/images/cc43a14f5cad59c.png[/img]

Michał Masny wraz ze swoim zespołem LOTOS Trefl Gdańsk świętował zwycięstwo w Memoriale Arkadiusza Gołasia. Wygrana.

[img title=””]media/storage/images/61181b4f6.png[/img]

Inny powód do świętowania miał w piątek zawodnik zespołu ONICO AZS Politechnika Warszawska. 23 lata skończył dziś Łukasz Łapszyński, nasz przyjmujący. Z tej okazji składamy mu najserdeczniejsze życzenia.

[img title=””]media/storage/images/50459ca3e.png[/img]

W dniach 23-25 września w Kozienicach i Starachowicach odbył się Turniej Partnerstwa Regionalnego. Udział w nim wzięły plusligowe drużyny: MKS Będzin, Espadon Szczecin, AZS Olsztyn oraz Cerrad Czarni Radom. Marcin Waliński po pierwszym dniu turnieju pisał: Siemanko! Co tam u Was słychać? U nas tak się złożyło, że wylądowaliśmy na Turnieju Partnerstwa Regionalnego i dzisiaj o godz. 19 zmierzymy się z Olsztynem – ten weekend to nasze ostatnie przetarcia przed ligowymi rozgrywkami. Niedługo zaczynamy ligowe batalię!

[img title=””]media/storage/images/2885b043af7d2e3.png[/img]

Ligowe batalie rozpoczynają się już 30 września, meczem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z Espadonem Szczecin. Ostatni sprawdzian siatkarze z Kędzierzyna przeszli w Niemodlinie na Memoriale Leszka Opałacza, wygrywając z zespołem GKS Katowice 3:1. Zwycięstwo w ostatnim meczu towarzyskim, 3:1. Teraz oczekiwania na PlusLigę! – informował Paweł Zatorski.

[img title=””]media/storage/images/d7d9e94.png[/img]

W oczekiwaniu na plusligowe zmagania warto wyposażyć się w atrybuty kibica swego ulubionego klubu. Część swojej oferty przedstawił warszawski zespół. Właśnie dotarły do nas nowe szaliki. Podobają Wam się? Zakupić je będzie można już 30 września w hali COS Torwar przy okazji prezentacji drużyny.

[img title=””]media/storage/images/104e1e4096d9.png[/img]

W Rzeszowie Gavin Schmitt pochwalił się podróżowaniem w fantastycznym towarzystwie: Jazda samochodem z moim szalonym libero!

[img title=””]media/storage/images/7f46a16acecdd.png[/img]

Amerykański środkowy, Maxwell Holt, zameldował się we Włoszech. Modena

[img title=””]media/storage/images/fe77e463b54c.png[/img]

Piotr Gruszka spotkał się z zawodnikami Vive Tauron Kielce, Krzysztofem Lijewskim i Sławomirem Szmalem. Z tymi PANAMI zawsze fajnie się spotkać!

[img title=””]media/storage/images/be93e8d19165fbe.png[/img]

W tym tygodniu oficjalnie o zakończeniu kariery siatkarskiej poinformował Krzysztof Ignaczak: Dziękuję Wam wszystkim za wspólnie spędzone chwile! Szczególnie dla PS za możliwość pożegnania z Wami i za ‘rozkładówkę’.

[img title=””]media/storage/images/3203e7a7b34bb04.png[/img]

21 września 2016 roku minęła druga rocznica zwycięstwa polskich siatkarzy w Mistrzostwach Świata, po meczu z Brazylijczykami w Spodku. Przypominał o tym m.in. Piotr Nowakowski: Minęły dwa lata odkąd zdobyliśmy Mistrzostwo Świata! To jest siatkówka!

[img title=””]media/storage/images/c4d84555.png[/img]

Andrzej Wrona w sobotnie południe podzielił się innym wspomnieniem: Dziś taki throw back saturday, gdyż gramy na turnieju z LOTOSem Treflem Gdańsk, w którym będzie mi wiązał nogi Michał Masny, obecny na tym zdjęciu. Fotografia wykonana na plaży w Gdańsku. To były fajne czasy. Zapomniałem dodać, że ta kawa miała miejsce równo 4 lata temu. Pozdro dla Łuczniczki Bydgoszcz.

[img title=””]media/storage/images/319364e652290.png[/img]

Czy Wy także lubicie rozpocząć dzień od filiżanki kawy, jak Kuba Radomski? Siatkarz przytoczył w swoim poście cytat z serialu ‘Miasteczko Twin Peaks’: ‘Każdego dnia, raz dziennie spraw sobie prezent. Może być to filiżanka dobrej, gorącej, czarnej kawy.’ Agent Cooper – warto go zapamiętać 😉

[img title=””]media/storage/images/75d933bb426a77a.png[/img]

Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *