Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂

W dniach 16-18 sierpnia rozegrany został turniej siatkarski w Kobyłce. Pojawiły się na nim zespoły: PGE Skra Bełchatów, Asseco Resovia Rzeszów, Budowlani Łódź, Legionovia Legionowo, Developres Skyres Rzeszów, Polski Cukier Muszynianka, Enea, AZS Politechnika Warszawska oraz Cerrad Czarni Radom. Wczoraj graliśmy z Cerradem Czarnymi Radom, a dziś mierzymy się z PGE Skrą Bełchatów – informował Piotr Nowakowski.

[img title=””]media/storage/images/2c50ba16.png[/img]

W półfinale Turnieju Piłki Siatkowej w Kobyłce ONICO AZS Politechnika Warszawska przegrała 0-3 z PGE Skrą Bełchatów. Jutro nasi siatkarze zagrają o trzecie miejsce ze słabszym zespołem z meczu Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Czarni Radom. Ostatecznie trzecie miejsce w turnieju zajęli zawodnicy AZSu, drugie – Asseco Resovia Rzeszów, a pierwsze PGE Skra Bełchatów.

[img title=””]media/storage/images/85de42208bffe.png[/img]

16 września minęła jedenasta rocznica śmierci Arkadiusza Gołasia. 11 lat [*] mam nadzieję że dostałeś swoje skrzydła. Uśmiechnięty, radosny, pełen energii, takiego Cie pamiętam – wspominał Krzysztof Ignaczak.

[img title=””]media/storage/images/6bc27c2a13.png[/img]

W ostatnią niedzielę rozegrany został w Katowicach Mecz Gwiazd. Tym razem notka z naszego Instagrama: To było fantastyczne widowisko siatkarskie! Paweł Zagumny rozegrał w niedzielę w Spodku ostatni mecz w biało-czerwonych barwach. Więcej zdjęć pod adresem fb M-volley

[img title=””]media/storage/images/c225ef6f54b6.png[/img]

Ferdinando De Giorgi zaprezentował na swoim profilu drużynę Reszty Świata. Niezły zespół…

[img title=””]media/storage/images/478ea7193.png[/img]

Wydarzenie skomentował także Andrea Anastasi: Niesamowity dzień z mnóstwem przyjaciół z siatkarskich parkietów. Dziękuję za zdjęcia Kasi Antczak.

[img title=””]media/storage/images/ed7cf6666b60cd.png[/img]

Bartosz Bednorz opowiedział o innym siatkarskim wydarzeniu: Kilka dni temu miałem przyjemność gościć na Finale Orlikowej Ligi Mistrzów w Bełchatowie. Wrażenia? Super! Fajnie jest dopingować młodych adeptów siatkówki, ktorzy w tak młodym wieku, prezentują bardzo dobry poziom siatkówki! Zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcia, rozdaliśmy autografy i trzymaliśmy kciuki za wszystkich siatkarzy, a było ich naprawdę sporo! Brawa dla PGE Skry za organizację.

[img title=””]media/storage/images/e0659f223c00.png[/img]

Kolejna okazja do wykazania się zdolnościami organizacyjnymi bełchatowskiego klubu już wkrótce: Siatkarski Weekend Mocy już za 5 dni! Oczekiwanie na oficjalną prezentację drużyny PGE Skry umilą Wam muzyczne zespoły, z Mrozem na czele! Dokładny harmonogram Zlotu znajdziecie na skra.pl

[img title=””]media/storage/images/43855b5df2fb284.png[/img]

Grający w Rzeszowie reprezentant Kanady, przyjmujący John Gordon Perrin, pochwalił się klubowym samochodem: Toyota, dziękuję za nowy samochód!

[img title=””]media/storage/images/7bf698bb7d29c.png[/img]

Piotr Gacek odwiedził Ergo Arenę w celu innym niż meczowy – obejrzał walkę pięściarzy: Krzysztof Głowacki kontra Ołeksandr Usyk. Dziś walecznie.

[img title=””]media/storage/images/923ed1.png[/img]

Kuba Radomski złożył wizytę w innym miejscu, w Szwajcarii. Mój pierwszy Oktoberfest!

[img title=””]media/storage/images/cd339eae.png[/img]

Effector Kielce odnosi się do nadchodzącego sezonu i zapewnia: Damy radę! Trener Daszkiewicz jest o tym przekonany.

[img title=””]media/storage/images/1c2ebb5970e39d.png[/img]

Łukaszowi Żygadło podczas siatkarskiego treningu dopisywał dobry humor: Zatańczmy. Z pewnością siatkarz nie zachęca na zdjęciu do tańca towarzyskiego….

[img title=””]media/storage/images/6ddc9d5.png[/img]

Mariusz Wlazły próbował ostatnio swoich sił podczas udziału w szkoleniu motywacyjnym. Nowy etap…

[img title=””]media/storage/images/28bfe7.png[/img]

Micah Christenson przed sezonem ligowym spędzał ostatnie chwile z kolegami z USA: Ostatni raz kiedy mogę zjeść sushi z kolegami, przed wylotem do Włoch. Sześć lat wspomnień krążyło nad tym stolikiem.

[img title=””]media/storage/images/d80b94bfc1f61.png[/img]

Za to reprezentacyjny kolega Christensona, Aaron Russell, od pewnego czasu jest już we Włoszechi i trenuje z drużyną Perugii: To znów właśnie ten czas w roku…

[img title=””]media/storage/images/54280570.png[/img]

Czy komuś z Was Podpromie wydawało się zbyt małą halą? Spokojnie. Zawodnicy Asseco Resovii ogłaszają: Sami rozbudujemy halę 😀 Zostaje nam tylko czekać na efekty… 😉

[img title=””]media/storage/images/706d2c6b.png[/img]

Nie można pominąć jeszcze jednego zdarzenia w siatkarskiej społeczności, czyli ślubu Pawła Zatorskiego, który odbył się w zeszły weekend. Mąż i żona.

[img title=””]media/storage/images/0b0e8c.png[/img]

Piotr Nowakowski udokumentował Młodą Parę i część weselnych gości na selfie: Wielka siatkarska rodzina.

[img title=””]media/storage/images/4d8356.png[/img]

Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley


(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *