Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂


W dniach od 7 do 9 września odbył się kolejny Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna, o który walczyły drużyny PGE Skry Bełchatów, Asseco Resovii Rzeszów oraz ALL STAR Republiki Czech.

W drugim meczu o Puchar Prezydenta Miasta Krosna PGE Skra przegrała z Asseco Resovią 1:3. Pomimo porażki to bełchatowianie wygrali rywalizację w całym turnieju.

[img title=””]media/storage/images/7288430c5ca.png[/img]


Jak przed spotkaniem z bełchatowianami koncentrowali się przeciwnicy? Zobaczcie sami: Team Jenga time

[img title=””]media/storage/images/9d4b107.png[/img]


W Gdańsku natomiast rozegrany został Mecz Gwiazd, który – jak sama nazwa wskazuje – zebrał w swym składzie najlepszych. Andrea Anastasi nie zapomniał o dokumentacji tego wydarzenia: Legendy siatkówki w Trójmieście. Mecz Gwiazd Siatkówki

[img title=””]media/storage/images/765c753068768a.png[/img]


Zdjęciem z okoliczności turnieju podzielił się także amerykański środkowy, David Lee. Czuję się zaszczycony, że mogę zwiedzać piękną Gdynię z dwoma zawodnikami odnoszącymi największe sukcesy na świecie.

[img title=””]media/storage/images/e5be6378e0fe9.png[/img]


W Rzeszowie ciepło powitany został kanadyjski atakujący, mający zasilić szeregi Asseco Resovii, Gavin Schmitt. Witamy w Rzeszowie!

[img title=””]media/storage/images/5145b72.png[/img]


Do zespołu Cerrad Czarnych Radom dołączył amerykański środkowy. Poprzednio coś nam chyba nie wyszło, ale David Smith jest już w Radomiu.

[img title=””]media/storage/images/1f4eb103ca0a.png[/img]


Bartosz Bednorz, który po ostatnich latach w Olsztynie trafił do Bełchatowa, podsumował swój transfer: Sprzed telewizora do szatni wymarzonego klubu – realizacji marzeń, ciąg dalszy!

[img title=””]media/storage/images/19e3b6.png[/img]


Bełchatowski klub przypomina: Szósty Zlot już za dwa tygodnie! Harmonogram Siatkarskiego Weekendu Mocy znajdziecie na skra.pl. Na który punkt programu najbardziej czekacie?

[img title=””]media/storage/images/b66d1185bca73c.png[/img]


Swoje 23. urodziny świętował w minionym tygodniu Thomas Jaeschke. Zawodnik na swoim profilu odpowiedział na życzenia: Dziękuję wszystkim za okazane urodzinowe uczucie! Mam ogromne szczęście wiodąc takie życie

[img title=””]media/storage/images/0506db02bd10.png[/img]


Przygotowania do plusligowego sezonu idą pełną parą, nasuwają się refleksje… 9.09.2016 wychodzę jako OSTATNI z porannych zajęć na siłowni. Ciężka praca się opłaci, c'nie? PS. Gdzie mogę zgłosić swoją kandydaturę w konkursie na pracownika miesiąca? – zastanawiał się Wojciech Włodarczyk.

[img title=””]media/storage/images/d3d5fc3b96.png[/img]


Karol Kłos informował o akcji dla Fundacji Herosi: Licytujemy mój telefon na rzecz Fundacji Herosi! Samsung Galaxy S7 edge! Nowiutki, wersja limitowana z kółkami olimpijskimi na odwrocie, nie do kupienia. Był ze mną w Rio. Dziękuję Wam za masę udostępnień na fb. Może znajdzie się nowy właściciel, który bardzo pomoże dzieciom, którymi opiekuje się Fundacja Herosi. Udanych zakupów! Link do licytacji:

http://bit.ly/telefonKarolaKłosa

[img title=””]media/storage/images/110789eb29e735.png[/img]


9 września urodziny obchodził trener AZS Politechniki Warszawskiej: „Czterdzieści lat minęło…” – może zaśpiewać dziś Jakub Bednaruk. Trener naszej drużyny świętuje wyjątkowe urodziny. Z tej okazji życzymy mu zdrowia, sukcesów w pracy i spełnienia marzeń. Dołączamy się do życzeń: sto lat Trenerze!

[img title=””]media/storage/images/4fc7faa00.png[/img]


Paul Lotman po raz pierwszy odwiedził scenę Broadway’u, oglądając ‘Króla Lwa’. Pierwsza sztuka na Broadwayu.

[img title=””]media/storage/images/b4a3598be704.png[/img]


Facundo Conte podzielił się widokiem argentyńskiej ulicy. Zapach wiosny! Jak ciężko będzie się pożegnać

[img title=””]media/storage/images/da951f5.png[/img]


Czy pogoda nie jest w stanie popsuć również Wam planów na weekendową aktywność? Obecny weekend co prawda nie daje powodów do narzekania na pogodę, ale w Rosji, z takim dylematem zmierzył się Aleksiej Spiridonow. Sobota, deszcz, nie ma znaczenia. Jutro będzie dzień wolny. Tak, tak, tak!

[img title=””]media/storage/images/6325e896a.png[/img]


Na zakończenie zdjęcie pasjonata fotografii, Russella Holmesa, który udostępnił zapierający dech w piersiach widok, pytając: Gdzie zabierze cię twój weekend? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam 😉

[img title=””]media/storage/images/22544d768a4fa.png[/img]

Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *