Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂

Przygotowania do plusligowego sezonu idą pełną parą. W pierwszym meczu sparingowym rozegranym w Kępnie siatkarze PGE Skry wygrali z AZS-em Częstochowa 3:0. MVP został Srećko Lisinac.

[img title=””]media/storage/images/ff556206.png[/img]

Ciekawą wiadomość zaserwował kibicom zespół z Bełchatowa: Bartek Kurek ponownie w koszulce PGE Skry! Były siatkarz bełchatowskiego klubu przygotowuje się z naszym zespołem do występów w lidze japońskiej.

[img title=””]media/storage/images/10f4ea8707b.png[/img]

Zespół ZAKSy Kędzierzyn-Koźle rozegrał sparingowy mecz z Jastrzębskim Węglem, o Puchar Burmistrza Gogolina, przegrywając 1:3. Paweł Zatorski zamieścił zdjęcie swej drużyny. Przedsezonowe przygotowania.

[img title=””]media/storage/images/772553.png[/img]

W lidze włoskiej zespoły są nadal kompletowane. Do Trentino Volley po wakacyjnej przerwie powrócił Sebastian Sole. Witamy Sebastian! Oto twój drugi dom.

[img title=””]media/storage/images/b0eb96b0285.png[/img]

Rzeszowski zespół donosi: Podobno Bartek Lemański robi najlepsze selfie. Kibice już wkrótce będą mogli przekonać się o tym osobiście 😉

[img title=””]media/storage/images/0b2e48f86d34c.png[/img]

Mateusz Masłowski, libero Resovii Rzeszów zachęca do obejrzenia wywiadu, którego udzielił podczas zgrupowania kadry Juniorów. Już wkrótce nasz nietypowy wywiad na PolskaTimes i faceboku Polskiej Siatkówki. Zapraszam do oglądnięcia!

[img title=””]media/storage/images/12abe0cc73ee.png[/img]

Łukasz Żygadło podzielił się sukcesem swojej irańskiej drużyny, Sarmayeh Bank: Tak! Klubowe Mistrzostwo Azji!

[img title=””]media/storage/images/a62be4014b44f5.png[/img]

Bartosz Bednorz pozdrawiał natomiast z Turcji: Piękne chwile podczas wakacji!

[img title=””]media/storage/images/931a0e7.png[/img]

Jakub Radomski dzielił się pięknymi widokami ze Szwajcarii: Raj w środku Europy.

[img title=””]media/storage/images/3099bb1.png[/img]

A Aleksiej Spiridonow pochwalił się portretem z przeszłości: Cofam się w czasie znów do 3 września.

[img title=”Tytul”]media/storage/images/63055a869fa959.png[/img]

O pewnej akcji społecznej informował na swoim profilu Wojciech Włodarczyk: Z dniem dzisiejszym rusza kampania #DopasowaniKompani ! celem jej jest uświadomienie ludzi, iż adopcja psiaków ze schronisk jest równie dobrym pomysłem jak zakup czworonoga a dopasowanie go do siebie wcale nie jest takie trudne. Apeluję o zainteresowanie się akcją, sprawdzenie strony www.dopasowanikompani.pl oraz fanpejdżu na FB – FundacjaZwierzecaPolana podpisano – Wasz Wojtek

[img title=””]media/storage/images/9b2622.png[/img]

Matt Anderson podzielił się też pewną (pełną rozgoryczenia) refleksją: Po całym tygodniu spędzonym w domu z rodziną i dwunastu godzinach jazdy do WNY (All-Western New York Boys Volley Team), ta mała potrzebowała więcej czasu wujka Matta! Cóż… w ten sposób okazuje się, że ona potrzebuje mnie tylko dla moich medali!

[img title=””]media/storage/images/5718542aa6e3a15.png[/img]


Hitem siatkarskiej części polskiego Instagrama były relacje dotyczące zmiany stanu cywilnego przez Fabiana Drzyzgę. Będzie, będzie zabawa, będzie się działo i znowu nocy będzie mało!!! – zapowiadał Krzysztof Ignaczak.

[img title=””]media/storage/images/ba881a913323a3.png[/img]

Selfie sprzed kościoła pochwalił się również Piotr Nowakowski. Wedding time! Party time!

[img title=””]media/storage/images/96988e3091.png[/img]

Kolejne weselne zdjęcia tylko potwierdzały słowa komentujące poprzednie fotografie. Booooom! Z pewnością tydzień ten zakończył się dla wielu radośnie 😉

[img title=””]media/storage/images/bba5903.png[/img]

Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *