Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂

Czas Igrzysk Olimpijskich za nami, sportowcy powrócili już do swoich krajów. Powrót polskich siatkarzy udokumentował Bartosz Bednorz: Dzień dobry POLSKO! Wylądowali, cali i zdrowi.

[img title=””]media/storage/images/b26635.png[/img]

Karol Kłos przed powrotem przedstawił swoje refleksje dotyczące olimpijskiego turnieju i jego losów: Miałem ostatnio trochę czasu na przemyślenia. Myślę, że to dobry moment, by się tym z Wami podzielić. I zamknąć pewien rozdział. Przyjechałem na IO zdobyć medal, to było moje marzenie, marzeniem był też sam przyjazd. Poświęciłem wiele by się tu znaleźć. Pracowałem na to całe życie. Na Igrzyskach nie ma faworytów.. Przekonało się o tym wiele gwiazd. Medal? Marzyłem, marzę i będę o nim marzył przez kolejne 4 lata. Może nie będę miał okazji pojawić się w Tokio w 2020 roku. Ten turniej nauczył mnie wiele. Przeżyłem piękne chwile, ale przeżyłem też najbardziej bolesną porażkę w swoim życiu. Obiecuję, że nie będę płakał, za wiele razy płakałem w swoim życiu. Dałem maksa, przegrałem. Cieszę się, że mogłem tu być, że Rio nauczyło mnie, że medal nie zawsze jest najważniejszy. Jestem szczęśliwym człowiekiem! Na końcu dziękuję Wam, że z nami byliście! â?¤ď¸? Że przeżywaliście to wszystko z nami, a może jeszcze mocniej od nas! đ??Şđ??˝đ??ĽPozdrawiam ostatni raz z wioski! â??đ??˝ď¸?do zobaczenia w Polsce, do zobaczenia w Bełchatowie đ?¤? Życzę Wam wszystkim tego co przeżyłem! Szacunek jeżeli doczytaliście do końca..

[img title=””]media/storage/images/2f0df94.png[/img]


Obowiązkowym zdjęciem z medalem podzielił się z fanami Ivan Zaytsev: Trzymam ten medal, bo jest podsumowaniem tego, czego dokonaliśmy… Dzieliliśmy chwile pełne śmiechu, zastanowienia, przekleństw, potu i krwi, a także łez radości i rozczarowania. Wspólnie odkrywaliśmy przed sobą nasze dusze skromnych i prostych ludzi, starając się stać rodziną. Jestem dumny z moich kolegów i sztabu, którzy towarzyszyli mi na tej drodze, ponieważ nawet jeśli nasz sen o złocie się nie spełnił, byliśmy w stanie pokazać poczucie przynależności do siatki… Jestem dziś dumny jak nigdy, z bycia Włochem. Z głębi duszy dziękuję wszystkim! Kocham was!

[img title=””]media/storage/images/124c4e71c3eb.png[/img]


Brazylijczyk Murilo Endres, pochwalił się zdjęciem swojej drużyny na pierwszy miejscu podium: Gratulacje dla moich przyjaciół! Zasłużyliście na to!

[img title=””]media/storage/images/4cc801ec851ad.png[/img]


Matthew Anderson korzystając z okazji także pokazał zdjęcie ze złotymi medalistami… a raczej medalistkami gry w piłkę wodną. Zamknięcie ceremonii razem ze złotymi medalistkami!

[img title=””]media/storage/images/041d8cf.png[/img]


Zadowoleni Amerykanie, z brązem w bagażach, wracali do kraju w świetnych humorach i komfortowych warunkach. Ulepszenia dla olimpijskich medalistów? Dziękujemy liniom lotniczym United – pisał Anderson.

[img title=””]media/storage/images/88cbb7396.png[/img]


Po Igrzyskach czas na wieści mniej sportowe ze świata amerykańskiej siatkówki. Stan cywilny zmienia Micah Christenson, a o wyprawie na ślub informował jego reprezentacyjny kolega, William Priddy: Gotowi do drogi! #ślubChristensona

[img title=””]media/storage/images/8209fb2c82.png[/img]


Zostając w temacie świętowania, swoje 27. urodziny obchodził ostatnio argentyński przyjmujący, Facundo Conte: Dziękuję za wszystkie uczucia jakimi mnie otoczyliście!

[img title=””]media/storage/images/547bf91e9.png[/img]


Sezon ligowy zbliża się wielkimi krokami, o przygotowaniach informował zespół Jastrzębskiego Węgla: Scott Touzinsky, mistrz olimpijski, dotarł do klubu i jest już po pierwszym treningu z drużyną.

[img title=””]media/storage/images/35d2ec.png[/img]


Zespół AZS Politechniki Warszawskiej pospieszył z ważną informacją: Zwycięskich selfie AZS Politechniki Warszawskiej możecie spodziewać się także w sezonie 2016/2017. Czas na pierwsze – po wygranym sparingu z reprezentacją Polski juniorów. Oczywiście będziemy czekać!

[img title=””]media/storage/images/a6591b95ab215a5.png[/img]


Niektórzy korzystają jeszcze z zasłużonego odpoczynku. Piotr Nowakowski pochwalił się fotografią z Majorki i posłużył radą: Chwytaj dzień!

[img title=””]media/storage/images/c73a87a3890da52.png[/img]


Karol Kłos łapie oddech w greckich okolicznościach przyrody, na urokliwym Korfu.

[img title=””]media/storage/images/5f0fbe.png[/img]


Paweł Zatorski wolne chwile spędzał ze swoją ukochaną w Gdańsku. Przyjemny wieczór w Gdańsku z piękną Agnieszką.

[img title=””]media/storage/images/8b8e10eb.png[/img]


Łukasz Żygadło natomiast przesyła selfie z Birmy, ze świątynią Uppatasanti Pagoda w tle.

[img title=””]media/storage/images/32ed267.png[/img]


Na zakończenie – jakie macie plany na poniedziałek? Jeśli nie są one sprecyzowane, zawsze możecie pójść za przykładem Aleksieja Spiridonowa i odświeżyć manicure… Poniedziałek

[img title=””]media/storage/images/333d46adfd7da05.png[/img]

Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *