Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂

Faza zasadnicza PlusLigi za nami. Wynikiem 3:0 zakończyła ją PGE Skra, pokonując kielczan we własnej hali. Na zakończenie fazy zasadniczej zwyciężamy 3:0 (25:14, 25:19, 25:17)! MVP spotkania Karol Kłos!

[img title=””]media/storage/images/d156cdca2243.png[/img]

Identyczny wynik zagościł na Podpromiu. Gospodarze pokonali ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Wspaniałe zwycięstwo z ZAKSĄ – pisał Bartłomiej Lemański.

[img title=””]media/storage/images/3082c0258d3896.png[/img]

Radość udzieliła się też jastrzębianom: Jesteśmy w półfinale mistrzostw Polski! Marzenia się spełniają!!!

[img title=””]media/storage/images/3e57fd83a60.png[/img]

Ostatnią drużyną, która zmierzy się w Półfinałach fazy play-off jest oczywiście lider tabeli po rundzie zasadniczej – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Znamy terminy spotkań półfinałowym z Jastrzębskim Węglem! Bilety na mecz w Hali Azoty w sprzedaży już dziś!

[img title=””]media/storage/images/57752e.png[/img]


Ażeby zakwalifikować się do czołowej czwórki PlusLigi na okres play-off próbowaliśmy chyba wszystkiego. Jak widać choćbyśmy stawali na głowie to nic z tego… gratulacje dla Maćka Muzaja i Jastrzębskiego Węgla, powodzenia w walce o medale! NIE DLA NAS KWITNIE ANANAS – komentował sytuację Wojciech Włodarczyk.

[img title=””]media/storage/images/ea7a3c2bf713.png[/img]


Czas na news transferowy z Rzeszowa: Miło nam ogłosić, że Marcin Możdżonek przedłużył kontrakt z Asseco Resovią na kolejne 2 sezony!

[img title=””]media/storage/images/abf3dcce14b8ea.png[/img]


Pełne wzruszenia widoki można było ujrzeć po sukcesie jastrzębian: Salvador Hidalgo Oliva ze swoim ojcem, który przyjechał do niego w odwiedziny. Słowa są tutaj zbędne…

[img title=””]media/storage/images/b4db6f3e3a5a.png[/img]


Zdjęciem niespodziewanego spotkania podzielił się na swoim profilu Karol Kłos: Patrzcie kogo spotkaliśmy! Rodzinka Zatorskich w komplecie. Oby częściej takie nieoczekiwane spotkania. Ola robiła zdjęcie, bo powiedziała, że wygląda jak zombie. Mam nadzieję, że do zobaczenia w finale, Paweł!

[img title=””]media/storage/images/bfd8e58a8d53.png[/img]


Andrzej Wrona opublikował zdjęcie znad morza swojego pupila, Lambo: DREAM BIG! I to jest patyk a nie jakaś popierdółka.

[img title=””]media/storage/images/68683ac08.png[/img]


Piotr Nowakowski oświadczał, że nadszedł wiosenny czas i chyba wszyscy zgodnie możemy przyznać mu rację 🙂

[img title=””]media/storage/images/04e46f.png[/img]


A Andrzej Wrona pochwalił się jeszcze porannymi warszawskimi widokami: Taką pogodę to ja rozumiem! Za oknem słońce, w misce (nie, nie leczo) Kushari (cokolwiek to jest) od Linii Dobrego Smaku, a w kubku (skądinąd bajeranckim) pyszna kawaâ˜?. „ten dzień nie może się nie udać” jak śpiewał klasyk

[img title=””]media/storage/images/28101f25e.png[/img]


Sunny Day â?Ą smiling faces – udowadniał na zdjęciu Piotr Nowakowski – I z uśmiechami wkraczamy do półfinałów.

[img title=””]media/storage/images/f52768f0d6e285b.png[/img]


Paweł Zatorski również zamieścił pełne radości selfie: Wczoraj to Resovia była zdecydowanie lepsza, ale po takim pięknym dniu i spacerze we trójkę z optymizmem podchodzę do półfinału, który już za pasem.

[img title=””]media/storage/images/e85315c.png[/img]


Kolejna rodzinna fotografia pochodzi od Rafała Buszka: U Taty najlepiej.

[img title=””]media/storage/images/6b6f95.png[/img]


Matthew Anderson zaprezentował swój strój dnia: Cały na niebiesko od stóp do głów! Wybór na niebieski nie padł przypadkowo, ponieważ był to kolor akcji “Light It Up Blue” organizowanej z okazji Światowego Dnia Wiedzy na temat Autyzmu, obchodzonego 2 kwietnia.

[img title=””]media/storage/images/9da97b77dc638b9.png[/img]


A dzień wcześniej, na profilu drużyny z Kędzierzyna pojawił się wpis o treści:

W związku z tym, że otrzymywaliśmy mnóstwo zapytań o gadżety ZAKSY dla domowych pupili, mamy dla Was coś specjalnego!!! Limitowana seria na fazę play-off, tak byście mogli wspólnie ze swoimi pupilami kibicować niebiesko-biało-czerwonym!

W ofercie znajdziecie trójkolorowy kapelusz z przeszyciem ZAKSA u góry oraz z sześcioma gwiazdami – każda symbolizująca jeden tytuł Mistrza Polski. Kapelusz ma specjalną gumkę, dzięki której nie spada i wygodnie dopasowuje się do głowy czworonoga. Dostępny jest w dwóch rozmiarach – dla dużych psów, oraz mały – idealny dla kotów i małych psów domowych.

Mały trójkolorowy szaliczek, dziany wełniany, idealny dla kotów oraz małych psów domowych. Długość około 30 cm.

Zainteresowani?! Zapraszamy do naszego sklepu na zaksa.pl/store Uwaga, seria limitowana, dostępne tylko 30 sztuk z każdego modelu. Kto pierwszy ten lepszy!

[img title=””]media/storage/images/f8470e9748.png[/img]


Pojawiła się również dalsza część ogłoszenia, dnia kolejnego: Wiemy… To było okrutne. Niestety do naszego sklepiku póki co nie wejdzie seria gadżetów dla zwierzaków, taki żarcik. Kto się wkręcił?

[img title=””]media/storage/images/523e62bce1bd904.png[/img]


Nadszedł czas na kącik kulinarny Matta Andersona: Zabieram się za trochę przystawek

[img title=””]media/storage/images/024e87e9792da0.png[/img]


…oraz twórczość kulinarną innego rodzaju, o czym wspomniał Wojtek Żaliński: Gdyby ktoś miał ochotę zjeść flaminga (lub inne pychotki) – polecam wyroby mojej siostry – W słodkim świecie Zoli.

[img title=””]media/storage/images/ff479bc3.png[/img]

Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *