Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂

Zaczynamy od dobrej wiadomości dla kibiców ZAKSY Kędzierzyn-Koźle: faza zasadnicza należy do tego zespołu. Wygrywamy mecz! Tym samym na dwie kolejki przed końcem WYGRYWAMY CAŁĄ FAZĘ ZASADNICZĄ SiatkarskaLiga! ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs MKS Będzin S.A. 3:1 (28:30, 25:18, 25:23, 27:25) MVP: Dawid Konarski

[img title=””]media/storage/images/49975c.png[/img]

PGE Skra w 28. kolejce zwyciężyła z zespołem z Częstochowy. Zdobywamy dziś 3 punkty! MVP spotkania został Mariusz Wlazły! 3:0 (25:19, 25:18, 25:19)

[img title=””]media/storage/images/36a7ba931.png[/img]

ONICO AZS Politechnika Warszawska triumfowała po wygranym meczu z Jastrzębskim Węglem, 3:2. Jan Firlej po ostatniej akcji meczu z Jastrzębskim Węglem nie posiadał się z radości. Kibice z przyjemnością patrzą na rozwój talentu naszego rozgrywającego.

[img title=””]media/storage/images/6eb38efee.png[/img]

W Gdańsku z LOTOS-em Treflem wygrali olsztynianie. Walczyliśmy jak lwy, niestety tym razem to za mało… – podsumowywał Michal Masny.

[img title=””]media/storage/images/0fc81b96e49.png[/img]

Przy okazji tego spotkania, nie mogło zabraknąć… selfie z morzem w tle. Kto gra w Gdańsku ten wstawia fotkę z morzem . Ja też wstawiam. – pisał Jakub Kochanowski.

[img title=””]media/storage/images/1d096374395f.png[/img]

Przed wspomnianym spotkaniem Wojciech Włodarczyk przypomniał o Dniu Św. Patryka: Z okazji wczorajszego dnia Świętego Patryka #saintpatricksday przeciwko Lotosowi Treflowi znów wystąpimy w zieleni. I teraz pytanie do Was, czy Kapitan naszego olsztyńskiego okrętu powinien wystąpić w okularach? TAK – LIKE, NIE – UDOSTĘPNIJ ZDJĘCIE Prawdopodobnie udostępnienia wygrały z lajkami.

[img title=””]media/storage/images/ac6aa920ec01.png[/img]

Co jakiś czas pojawia się w Przeglądzie temat koszulek – dziś informacja od PGE Skry: Przed meczem warto odwiedzić nasz Sklep w hali Energia. Oprócz takich T-Shirtów znajdziecie też treningowe koszulki naszych siatkarzy.

[img title=””]media/storage/images/eb8de227e9bd.png[/img]

Pozostając w temacie siatkarskiej mody… Jedna z fanek Srećko đ?˜?đ??? Czy pozostałe Panie byłyby zainteresowane taką kolekcją? Drogie Panie, co Wy na to? 😉

[img title=””]media/storage/images/5ae7f182.png[/img]

Czas na wieści transferowe z Kędzierzyna-Koźla: Z przyjemnością informujemy, że nowym trenerem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, przejmującym stery po Ferdinando de Giorgim będzie jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii włoskiej siatkówki, Andrea Gardini.

[img title=””]media/storage/images/348e33181c1f5.png[/img]

Dobrą wiadomością podzielił się rzeszowski zespół: Niezmiernie miło nam poinformować, że ten oto młody, niezwykle utalentowany francuski przyjmujący zostaje z nami na kolejny sezon! Thibault Rossard przedłużył kontrakt z Asseco Resovią!

[img title=””]media/storage/images/02b949d1d8.png[/img]

Oficjalnym newsem podzielił się Krzysztof Ignaczak, który wkrótce zagra w londyńskim zespole. Czas na przygotowania. Misja Londek 😉 Jak ktoś mi kiedyś powiedział: Igła nie ważne jak grasz najważniejsze jak wyglądasz. No to jedziemy!
[img title=””]media/storage/images/1549d94c831.png[/img]


19 marca powód do świętowania miał środkowy Asseco Resovii. Dziś 21. urodziny obchodzi Bartek Lemański! Wszystkiego najlepszego!

[img title=””]media/storage/images/78ff5b.png[/img]

Akcent podróżniczy pojawił się na profilu kędzierzynian: Pewnego dnia przyszedł do nas Hanys On Tour – bloger, podróżnik i wolontariusz, który prowadzi lekcje WFu dla dzieciaków w Ugandzie. Poprosił o kilka gadżetów i piłek przy pomocy których mógłby pouczyć afrykańską młodzież gry w siatkówkę… Nie mogliśmy odmówić, bo to co robi Hanys jest świetne!

[img title=””]media/storage/images/bd8d376b9c453.png[/img]

W końcu: Wszystkie dzieci nasze są – co prezentował wujek Marco. Fot. Monika Pliś.

[img title=””]media/storage/images/7f51e9d7db.png[/img]

David Smith udostępnił zdjęcie ze swoim synkiem. My na poważnie się regenerujemy.

[img title=””]media/storage/images/60f92d3d5e75.png[/img]

Po porażce z Jastrzębskim Węglem, 0:3, radomianie nie mieli wielu powodów do radości. Na brak wsparcia nie mógł jednak narzekać Dustin Watten, który został obdarowany przez kibiców: Najlepszy dzień, najlepszy prezent. Pomimo dzisiejszej porażki pokornie spotkałem się ze wspaniałymi ludźmi na trybunach. Byłem bardzo szczęśliwy, słysząc jak wielu z nich wspaniale spędziło wieczór i że przybyła nawet para kibiców z Czech! To naprawdę rozświetla mój dzień, kiedy mam możliwość spotkać fanów w całej Polsce i porozmawiać, podzielić się uśmiechem… i jak dziś, wieloma uściskami. Jestem podekscytowany tym, co wynieśliśmy z meczu z katowiczanami. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy powiedzieli cześć i sprawili, że był to mój najlepszy dzień.

[img title=””]media/storage/images/aa36495f.png[/img]

A na zakończenie: Kwiatek od Poli. Bez okazji. Bo tak chciała. Chyba Poli uznać możemy za naszego ulubieńca Przeglądów 🙂

[img title=””]media/storage/images/3ae7db49af5ba41.png[/img]

Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley


(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *